[KONKURS] "Rozbiegany Skrzat" w Strefie Dzieci Festiwalu Biegowego

 

[KONKURS] "Rozbiegany Skrzat" w Strefie Dzieci Festiwalu Biegowego


Opublikowane w śr., 22/07/2015 - 11:05

Jak co roku podczas trzech dni sportowych zmagań przygotowujemy dla najmłodszych sportowców dodatkowego niespodzianki i atrakcje, zlokalizowane w Domu Forum w Strefie Dzieci. Nie zabraknie tradycyjnych stref rysowania i malowania, gier planszowych oraz seansów bajek. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy za to Kącik Czytelniczy - wypełniony nowościami wydawniczymi. Szczegóły już niebawem!

A już dziś zapraszamy do pierwszego konkursu skierowanego do dzieci "Rozbiegany Skrzat" w którym zadaniem uczestników jest stworzenie dowolną techniką pracy pt. „Rozbiegany Skrzat”. Może on być narysowany, zrobiony z plasteliny lub złożony z papieru. Liczy się pomysłowość i kreatywność młodych twórców.

Tytułowy "Skrzat" to postać z gry Partnera Strefy Dzieci wyd. Hobbity. „Polowanie na skrzaty” to gra, która łączy tradycyjną grę planszową z zabawą ruchową, za co, jako promotorzy aktywności szczególną ją cenimy. Rozgrywki są krótkie, a zasady proste. Zadaniem uczestników jest ukrycie oznaczonych punktami kart. Na słowo START wszyscy uczestnicy zabawy wyruszają na poszukiwanie "Skrzatów". Po upływie ustalonego czasu następuje koniec poszukiwań i zaczyna się, najbardziej emocjonujący moment, czyli podliczenie punktów.

Gra świetnie sprawdza się na przyjęciach urodzinowych oraz innych imprezach domowych i plenerowych. Dlatego też będzie oczywiście obecna w Strefie Dzieci PZU Festiwalu Biegowego 2015.

Na Wasze prace lub zdjęcia prac czekamy do 21 sierpnia 2015 r. pod adresami:

e-mail: m.zacharias@isw.org.pl

lub:

PZU Festiwal Biegowy Strefa Dzieci u
Solec 85 p.III , 00-382 Warszawa
z dopiskiem konkurs "Rozbiegany Skrzat"

Na autorów trzech najlepszych prac czekają gry „Polowanie na Skrzaty". Dadodatkowo, spośród wszystkich uczestników naszego konkursu, podczas PZU Festiwalu Biegowego w Strefie Dzieci rozlosujemy trzy nagrody pocieszenia, którymi będą gry „Polowanie na skrzaty” , „Ami” oraz „Merlin Zinzin” ufundowane przez wydawnictwo Hobbity.eu

Serdecznie zapraszamy do konkursu i do Krynicy-Zdroju!

MZach

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce