Naturalne chrupki ponownie w Strefie Dzieci TAURON Festiwalu Biegowego!

 

Naturalne chrupki ponownie w Strefie Dzieci TAURON Festiwalu Biegowego!


Opublikowane w sob., 18/08/2018 - 09:22

W tegorocznej Strefie Dzieci obecne będę już po raz drugi chrupki i krążki Uno Natura.

– Naszym niepodważalnym atutem jest fakt, że od początku istnienia priorytetem było, jest i zawsze będzie zastosowanie wyłącznie surowców naturalnych o najwyższej jakości. Dlatego nasze produkty trafiają w serca wszystkich konsumentów, nie tylko tych najmłodszych. Nawet najbardziej wymagający konsumenci znajdą w szerokiej gamie naszych produktów coś dla swojego podniebienia – podkreśla producent chrupków, które w ubiegłym roku cieszyły się ogromną popularnością wśród małych i duzych gości Strefy Dziecka na deptaku krynickim.

W swojej ofercie Uno Natura posiada szeroką paletę produktów, poczynając od chrupek zwykłych, aż po duży wybór chrupek smakowych, oblanych czekoladą, owocowych, popcornu, prażynek. Produkty są dostępne w wielu gramaturach, smakach oraz różnych kształtach.

W sprzedaży jest też galanteria śniadaniowa. Można wybierać, przebierać – smakować! – Oprócz wyrobów z wyselekcjonowanych ziaren kukurydzy jesteśmy producentem „chrupek ziemniaczanych” wytwarzanych na bazie przetworzonego ziemniaka „Pellet”, dostępne też w różnych kształtach i smakach.

Spośród wszystkich produktów naszej Firmy największym uznaniem wśród klientów cieszą się krążki: kukurydziane, ryżowe, orkiszowe, gryczane, jaglane oraz Corn-Rice Crisps, występujące pod marką UNO NATURA, a które będzie można skosztować podczas 9. edycji TAURON edycji Festiwalu Biegowego, już we wrześniu w Krynicy-Zdroju!

Kontakt z producentem:

UNO NATURA Sp. z o.o.

  • Adres: Ul. Mielecka 43, 33-140 Lisia Góra
  • Tel. 14-692-53-35, 602-356-335.
  • Internet: www.uno-natura.pl

Do zobaczenia na 9. TAURON Festiwalu Biegowym. Mniam!

Zespół Strefy Dzieci 9. TAURON Festiwalu Biegowego


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce