Ogłaszamy nabór do kolejnej audycji na antenie Radia Bajka

 

Ogłaszamy nabór do kolejnej audycji na antenie Radia Bajka


Opublikowane w czw., 22/08/2013 - 15:15

Najmłodsi uczestnicy Festiwalu Biegowego na antenie Radia Bajka

W najbliższy czwartek 29 sierpnia Radio Bajka na swojej antenie będzie gościło najmłodszych zawodników Festiwalu Biegowego. Poszukujemy dzieci, które przygotowują się do biegów w Krynicy i opowiedzą o tym na żywo na antenie radia. Już od dziś przyjmujemy zgłoszenia!

Żeby wystąpić na antenie, wystarczy przesłać do 27 sierpnia na adres m.zacharias@isw.org.pl: imię i nazwisko dziecka, wiek, krótki opis treningu, imię i nazwisko opiekuna. Nagranie będzie miało miejsce w uroczym studiu radia na ul. Bokserskiej 1 w Warszawie w czwartek 29 września o godz. 10.30.

W pierwszej audycji Gabrysia lat 6 oraz Honorata lat 11 opowiedziały nam, jak wyglądają Biegi Deptaka, czyli biegi dla dzieci. Dlaczego warto przyjechać do Krynicy na Festiwal Biegowy i dlaczego w tym roku również wezmą udział w Biegach Deptaka .(POSŁUCHAJ)

W kolejnej audycji dzieci podzielą się z nami tajemnicą udanego treningu. Opowiedzą, jak przygotowują się do tegorocznego startu w biegach Festiwalu Biegowego. Jak wyglądają ich treningi, co lubią w nich najbardziej, z kim lubią najbardziej biegać. A może ich treningi to nie tylko bieganie?

Serdecznie zapraszamy i czekamy na zgłoszenia!

MZ

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce