Relacja ze strefy dzieci w roku 2012

 

Relacja ze strefy dzieci w roku 2012


Opublikowane w czw., 04/07/2013 - 13:39

Strefa Dziecka Festiwalu Biegowego: gry, bajki i zabawy

Organizatorzy Festiwalu Biegowego Forum Ekonomicznego,  nie zapomnieli o jego najmłodszych uczestnikach. Dzieci przez trzy dni Festiwalu  mogły korzystać z licznych atrakcji.

W specjalnym kąciku gier do dyspozycji najmłodszych było ponad 20 różnych gier planszowych. Grać w nie mogły już dzieci od piątego roku życia. Jeszcze młodsze pociechy pod okiem doświadczonych instruktorów  rysowały ii malowały.  Dużym powodzeniem wśród najmłodszych cieszyła Se tez oczywiście plastelina, z której przy pomocy przeszkolonych wolontariuszy wyczarowywano różne bajkowe postaci.  Dzieci mogły także oglądać  bajki z kultowej serii ?Było sobie życie? oraz ?Odjazdowe Zoo?.

W niedzielę  Strefa Dziecka tętniła życiem. Mamy chętnie zaglądały ze swoimi pociechami i dobrą zabawą skracały czas oczekiwania na mężów, którzy uczestniczyli w Koral Maratonie. ? Jest wiele atrakcji, a przede wszystkim kolorowo. Przez to dzieciom się podoba. Nie ma mowy o nudzie, bo jak już nie chcą malować, to mogą zagrać w grę planszową albo pooglądać bajkę ? mówi Katarzyna Koń z Sosnowca, która z dwuletnim synem Tomaszem spędzała czas w Strefie Dziecka. ? Dmuchana zjeżdżalnia ustawiona przy deptaku to po prostu strzał w dziesiątkę. Radość dają im też darmowe lody ? dodaje.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce