Strefa Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego - świętuj z nami 10-lecie imprezy!

 

Strefa Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego - świętuj z nami 10-lecie imprezy!


Opublikowane w pon., 08/07/2019 - 10:47

10. TAURON Festiwal Biegowy już za mniej niż 2 miesiące. Jak co roku w Krynicy Zdrój funkcjonować będzie pełna niespodzianek i radości Strefa Dzieci. W tym roku, z okazji 10. urodzin Festiwalu, dla odwiedzających szykujemy naprawdę wiele atrakcji - gry planszowe, książki, lody i ciasteczka, bańki mydlane, a dla małych artystów Strefa Malowania.

W Strefie Malowania przez 3 dni będziemy przygotowywać urodzinowe girlandy. Każdy kto się do nas zgłosi, będzie mógł dołożyć swoją „cegiełkę” do jubileuszowego projektu, znaczonego – jakże by inaczej – liczbą „10”. Z waszą pomocą liczymy na „najdłuższą biegową girlandę” w historii polskiego biegania!

Zaangażowanych w pomoc małych sportowców nagradzać będziemy gazetkami ufundowanymi przez wydawnictwo Aksjomat specjalizujące się w książkach oraz ćwiczeniach edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Dla starszych dzieci dostępne będzie „Abecadło”, w którym można znaleźć ćwiczenia przygotowujące do nauki czytania, pisania i liczenia. Są tu również lekcje języka angielskiego i dostosowane do wieku dziecka gry i zabawy edukacyjne. W czasopiśmie tym znajdują się starannie opracowane, różnorodne i ciekawe zadania uzupełnione zestawem kolorowych naklejek, które gwarantują owocne spędzenie wolnego czasu.

Na najmłodsze dzieci w wieku 2 - 4 lat, rozpoczynających swoją przygodę z kredkami i ołówkiem, będą czekały książeczki. Znajdują się w nich aktywizujące zadania z naklejkami, opracowane z uwzględnieniem potrzeb i możliwość małych czytelników.

To dopiero pierwsze z licznych atrakcji, jakie czekają na młodych sportowców w Strefie Dzieci. Serdecznie zapraszamy do Krynicy-Zdroju od 6 do 8 września!

MZ


Zadanie publiczne dofinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce