Strefa Dzieci 10 TAURON Festiwalu Biegowego zaprasza!

 

Strefa Dzieci 10 TAURON Festiwalu Biegowego zaprasza!


Opublikowane w wt., 13/08/2019 - 09:26

Jak co roku podczas TAURON Festiwalu Biegowego przygotowujemy multum atrakcji dla najmłodszych sportowców. Zapraszamy do Strefy Dzieci, zlokalizowanej w samym centrum miasteczka biegowego.

Czekać tu będą zabawy, konkursy, quizy z nagrodami i pyszne przekąski - ciastka Bahlsen oraz chrupki UNO NATURA, które również mali biegacze znajdą w pakietach startowych, oraz lody KORAL. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

A co jeszcze, zobaczycie w Strefie Dzieci, szczegóły zdradzamy już dziś.

STREFA GIER PLANSZOWYCH - zaprasza do udziału w konkursach i quizach z nagrodami oraz do poznania gier; wyd. Rebel, wyd. Alexander, wyd. Bard, Nasza Księgarnia oraz zagadek Czuczu i XPloreTeam.

KĄCIK CZYTELNICZY to mała czytelnia TAURON Festiwalu Biegowego, gdzie znajdziecie publikacje czołowych wydawnictw dla dzieci i młodzieży: wyd. Zakamarki, wyd. Zielona Sowa, wyd. Papilon i Centrum Edukacji Dziecięcej oraz w tym roku po raz pierwszy, będzie można tu zobaczyć książeczki wydawnictwa RM.

STREFA MALOWANIA to miejsce konkursów rysunkowych z nagrodami ufundowanymi przez Fiorello oraz zabaw z gazetkami wyd. Aksjomat. Starsi uczestnicy będą mogli zapoznać się tu z edukacyjnymi czasopismami wydawnictwa Cogito.

W STREFIE KREATYWNOŚCI FIORELLO, zorganizowanej przez Partnera Festiwalu firmę FIORELLO, będzie można przetestować masę Ciasto-Plasto, stworzyć własny magnes na lodówkę oraz zobaczyć jak maluje się bajecznie miękkimi kredkami w sztyfcie Colorix. Dla młodszych dzieci dostępne będą tu m.in. naklejki, stempelki, piasek kinetyczny oraz kredki.

W kąciku malowania twarzy nasze wolontariuszki pomogą przygotować się do Biegu Przebierańców.

Jak co roku w Strefie Dzieci nie zabraknie lodów! Zapraszamy do KORALOWEJ STREFY DZIECI realizowanej wspólnie z PPL Koral, ale także tu, zapraszamy do udziału w quizach i zagadkach w których do zdobycia mamy „Koralowe gadżety”.

Ale to nie koniec atrakcji!

W tegorocznej Strefie Dzieci świętujemy na wiele sposobów 10-lecie Festiwalu Biegowego. W dedykowanej temu wydarzeniu strefie tworzyć będziemy urodzinową girlandę, niepowtarzalne pamiątki festiwalowe z wizerunkiem Rysia Berdysia oraz tu również zapraszamy do sprawnościowych konkursów z nagrodami.

W STREFIE TUBAN - duże bańki radości oraz na trawniku przy fontannach będziemy wspólnie robić kolorowe bański w przeróżnych rozmiarach i kształtach z profesjonalnych płynów TUBAN.

W strefie Sypanki.pl, mali artyści będą mogli stworzyć magiczne obrazki przy pomocy kolorowych piasków.

Już niebawem szczegółowy plan godzinowy atrakcji Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce