Strefa Dzieci Festiwalu Biegowego zaprasza do Strefy Malowania Fiorello

 

Strefa Dzieci Festiwalu Biegowego zaprasza do Strefy Malowania Fiorello


Opublikowane w śr., 20/07/2022 - 21:37

Już po raz kolejny w Strefie Dzieci pojawią się produkty uznawanych i cenionych marek na rynku artykułów biurowych i papierniczych, jak Fiorello (@FiorelloPolska), Carioca, AMOS (@klejAMOS), których głównym dystrybutorem jest działająca na naszym rynku od 1990 roku firma KW TRADE. W te produkty wyposażona będzie Strefa Malowania Fiorello, też tu będzie można wziąć udział w konkursach rysunkowych dotyczących ekologii oraz dbania o środowisko naturalne. Jednym z zadań będzie namalowanie oznaczenia na wybrany

Już po raz kolejny w Strefie Dzieci pojawią się produkty uznawanych i cenionych marek na rynku artykułów biurowych i papierniczych, jak Fiorello , Carioca, AMOS, których głównym dystrybutorem jest działająca na naszym rynku od 1990 roku firma KW TRADE.

W te produkty wyposażona będzie Strefa Malowania Fiorello, też tu będzie można wziąć udział w konkursach rysunkowych dotyczących ekologii oraz dbania o środowisko naturalne. Jednym z zadań będzie namalowanie oznaczenia na wybrany kosz to segregacji śmieci.

Przypominamy, że w Polsce śmieci wyrzucamy segregowane do jednego z 5 koszy oznaczonych kolorami:

  • żółty – metale i tworzywa sztuczne,
  • zielony – szkło,
  • niebieski – papier,
  • brązowy – odpady BIO
  • czarny – odpady zmieszane.

Dbanie o otaczającą nas naturę to też przestrzeganie zasad nie niszczenia roślin, zwłaszcza tych, które są pod ochroną. W Polsce ponad 400 gatunków roślin objęte jest ścisłą ochroną, a kolejne 300 ochroną częściową. Kolejnym zadaniem konkursowym będzie właśnie narysowanie i podpisanie jednej takiej rośliny.

W Strefie Malowania Fiorello będą też malowanki z potworkami Fiorello, a dla chętnych szybki kurs malowania takich wesołych stworków. W każdym z proponowanych konkursów mamy do wygrania: flamastry, kredki, stempelki i inne materiały papiernicze ufundowane przez KW TRADE.

Mamy nadzieję, że odwiedzające nas dzieci będą się dobrze bawić, ale też zachowają trochę wiedzy na temat dbania o naszą planetę. (tk) Fot. KW Trade

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce