Strefa Dzieci zaprasza uczniów małopolskich szkół dzieci

 

Strefa Dzieci zaprasza uczniów małopolskich szkół dzieci


Opublikowane w śr., 21/08/2019 - 09:00

Jak co roku na dzieci biorące udział w Biegach Małopolski czekać będą dodatkowe atrakcje. W trakcie oczekiwania na swoje starty zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w konkursach, zabawach i quizach z nagrodami.

Do Strefy gier planszowych zapraszamy całe klasy* do udziału w zabawach z nagrodami ufundowanymi przez naszych partnerów:

  • z grą wyd. Alexander „Gorący Ziemniak” oraz „Rach Ciach” (nagrody: gry wyd. Alexander);
  • z grą wyd. Rebel „Kotosfera" (nagrody: gra karciana wyd. Rebel „Kotosfera”);
  • Xplore Team dla dzieci w wieku 9-10 lat (nagrody: quizy edukacyjne wyd. Xplore Team);
  • wyd. Piatnik „Cubingos” (nagrody: wyd. Piatnik).

W Strefie malowania przygotowujemy konkurs na urodzinową girlandę - „Kolorowy Ryś Berdyś i Rozbiegane Fiorelki”. Autorzy najbardziej kolorowych prac otrzymają od Nas upominki ufundowane przez Naszych Partnerów: Fiorello, wyd. Aksjomat, wyd. Cogito oraz wyd. Bright Junior Media.

Podczas oczekiwania na biegi w okolicach fontanny, w Strefie TUBAN - duże bańki radości młodzi sportowcy będą mogli rozgrzać się, próbując dogonić kolorowe i bardzo wytrzymałe bańki TUBAN.

Jak co roku w Strefie Dzieci nie zabraknie lodów! Zapraszamy do Koralowej Strefy Dzieci (www.koral.pl). Tu także zorganizujemy quizy i zagadki, w których do zdobycia są „Koralowe gadżety”.

W tegorocznej Strefie Dzieci świętujemy na wiele sposobów 10-lecie Festiwalu Biegowego. W dedykowanej Strefie Festiwalu Biegowego - świętuj z Nami 10 - lecie! tworzyć będziemy niepowtarzalne pamiątki festiwalowe z wizerunkiem Rysia Berdysia.

Serdecznie zapraszamy!

*zapraszamy klasy wraz z opiekunami, ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zespół Strefy Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce