Strefa gier planszowych Strefy Dzieci - do zabawy i konkursów zaprasza wydawnictwo Piatnik

 

Strefa gier planszowych Strefy Dzieci - do zabawy i konkursów zaprasza wydawnictwo Piatnik


Opublikowane w sob., 24/08/2019 - 08:24

Wydawnictwo Piatnik, które zwłaszcza starszemu pokoleniu kojarzy się z doskonałej jakości kartami do gry, ma w swojej ofercie również wiele ciekawych i oryginalnych gier planszowych. Kilka z nich będzie można bliżej poznać w tegorocznej Strefie Dzieci 10. TAURON Festiwalu Biegowego, a nawet wygrać!

W Strefie gier planszowych dostępne będą m.in. gry: Activity My First, Tik Tak Bum Junior, Digit - dobrze znane już z poprzednich edycji krynickiej imprezy. Będą także nowe gry: GrimassimixCubingos, Makao Mio czy  Kangaroo,

Wśród nowości znajdzie się również Honeycombs Plastry Miodu, gra prosta w zasadach, polecana przez Mensa Mind Games, wykonana z precyzją i pomysłem. Gra w wygodnym, ważącym niespełna kilogram worku doskonale nadaje się do podróżowania.

Rozgrywka jest prosta, polega na łączeniu płytek poprzez dopasowywanie symboli. Im więcej symboli dopasujesz, tym więcej punktów zdobywasz.

Przez 3 dni festiwalowych zmagań, będzie można również wziąć udział w turniejach i wygrać Cubingos oraz Makao Mio.

Cubingos to zabawna gra z kolorowymi stworkami dla dzieci w wieku już od 5 lat, w której musimy łączyć przestrzenne kostki.

Z kolei Makao Mio to unowocześniona wersja gry Makao, znanej wielu miłośnikom kart. Dzięki kolorowym kartom z symbolami, klasyczna gra staje się ciekawsza i łatwiejsza dla młodszych graczy.

Wydawnictwo Piatnik jest również fundatorem gier dla zwycięzców biegów dla najmłodszych!

Serdecznie zapraszamy do Strefy Dzieci, znajdującej się w samym centrum Festiwalu Biegowego przy główny Deptaku w Nowym Domu Forum.

Do zobaczenia w Krynicy!

Zespół Strefy Dzieci TAURON Festiwalu Biegowego

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce