Strefa gier planszowych w Strefie Dzieci 2021 zaprasza do turniejów, konkursów i quizów z nagrodami

 

Strefa gier planszowych w Strefie Dzieci 2021 zaprasza do turniejów, konkursów i quizów z nagrodami


Opublikowane w wt., 31/08/2021 - 19:39

Zapraszamy do Strefy gier planszowych na poznanie gier familijnych i imprezowych Naszych Partnerów: wyd. Piatnik, wyd. Alexander, wyd. Czuczu,  Xplore Team oraz po raz pierwszy wyd. Muduko i edukacyjnych gier wyd. Jawa i wyd. Adamigo.

W tegorocznej Strefie Dzieci będzie można poznać serię gier polskiego wydawnictwa Alexander FUN&SPORT w której ukazało się już ponad 12 różnych gier. To seria gier bazujących na zabawach sportowych takich, jak bieg w workach, rzut frisbee, slalom z woreczkami, gra w gumę i wiele innych! Gry dobrze sprawdzają się podczas spotkań rodzinnych i imprezach urodzinowych, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.

W kolejnych konkursach będzie można zdobyć gry wyd. Piatnik: „Cubingos” - zabawną grę z kolorowymi stworkami oraz „Makao Mio” - unowocześnioną wersję karcianej gry Makao.

Ci, co lubią szybkie i dynamiczne rozgrywki na pewno świetnie odnajdą się w turniejach z grą Dobble wyd. Rebel.

Młodszych uczestników zapraszamy do quizów z edukacyjnymi zagadkami Czuczu oraz Xplore Team,  wyd. Bright Junior Media. Odgadywanie, licznie, wyszukiwanie, czy powtarzanie wiadomości z przyrody sprawia, że zabawa z zagadkami jest nie tylko zabawą ale i „lekcją”. Gra dzięki swoim niewielkim rozmiarom, świetnie nadaje się do zajęcia czasu podczas podróży oraz niedzielne spacery.

W tym roku będzie można poznać ale i wygrać edukacyjne gry wyd. Jawa oraz wyd. Adamigo w konkursach nawiązujących do ekologii: Akcja segregacja oraz EkoBohater.

W turniejach z grami wyd. Muduko do wygrania czekają gry karciane: Wirus oraz Mix Tura, przy których rozgrywkach zawsze jest dużo śmiechu.

Zapraszamy do Strefa Dzieci 12 Festiwalu Biegowego.

MZ

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce