Suche baseny od sklepu MIABABY w Strefi Dzieci! "Kulki"!

 

Suche baseny od sklepu MIABABY w Strefi Dzieci! "Kulki"!


Opublikowane w czw., 23/08/2018 - 14:58

Po raz pierwszy w Strefie Dzieci TAURON Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju pojawią się suche baseny z piłeczkami - popularne “kulki” - od sklepu MIABABY.

Suche baseny to małe baseny do użytku domowego, które można wykorzystać na wiele sposobów. Na początku sam basenik bez piłek można używać jako kojec, maluch może bezpiecznie leżeć w nim na brzuszku i z nowej, bardziej atrakcyjnej perspektywy poznawać świat, co ma też duże znaczne przy większej licznie małych domowników. Basen jest także idealny przy nauce pełzania, wstawania, stawiania pierwszych kroków, jego miękka powierzchnia świetnie amortyzuje ewentualne upadki.

Dla starszych dzieci po napełnieniu kolorowymi piłkami jest polem nie tylko świetnej zabawy ale i zdobywania nowych umiejętności. Dzięki niemu dzieci mogą m.in rozwijać sprawność, szybkość, koordynację i koncentrację - cechy, które w przyszłości zaprocentują podczas uprawiania sportów.

Baseny od MIABABY są całkowicie bezpieczne dla dzieci, posiadają wszelkie atesty oraz spełniają standardy UE.

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców do Strefy Dzieci 9. TAURON Festiwalu Biegowego, gdzie będzie można zobaczyć baseny z MIABABY na żywo, pobawić się w nich, wziąć udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami oraz wykonać tatuaż w Studiu Tatuażu MiaBaby. Podczas loterii do wygrania m.in. 5 voucherów o wartości 200 zł na zakupy w sklepie MIABABY, gdzie można nabyć nie tylko baseny ale szereg akcesoriów dla najmłodszych. Czeka też szereg nagród rzeczowych

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą MIABABY - www.miababy.com.pl.

Sklep obecny jest także na Facebooku (@miababypl) oraz Instagramie (@miababy.official).

Zespół Strefy Dzieci


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce