Uwaga, konkurs! Do wygrania zestawy produktów TUBAN.

 

Uwaga, konkurs! Do wygrania zestawy produktów TUBAN.


Opublikowane w pon., 02/08/2021 - 11:39

Uwaga, konkurs! Dla dzieci i dorosłych zestawy baniek mydlanych Tuban

Bańki mydlane to idealna propozycja na wyciągnięcie maluchów z domu w to upalne lato. Bańki można puszczać dosłownie wszędzie, wystarczy kawałek trawy, chodnika czy plaży. Latające kule mobilizują maluchów to biegania, podskoków, wywołują uśmiechy na ich twarzach.

W tym roku, podczas 12. Festiwalu Biegowego, w Strefie Dzieci oraz na deptaku Nakła w Piwnicznej-Zdroju będzie można podziwiać mega bański TUBAN. Płyn przygotowany według specjalnej receptury sprawia, że bańki mydlane TUBAN osiągają imponujące rozmiary, wyróżniają się trwałością, ale też spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, które jeśli chodzi o branżę dziecięcą, są wyjątkowo wymagające.

Głównym zamysłem, jaki postawili sobie producenci to dawanie radości dzieciom poprzez rozwijanie ich kreatywności. Dlatego w ofercie firmy, znajduje się wiele innych produktów, jak slimy, kolorowe płyny żelowe czy pianki. Produkty te rozwijają nie tylko kreatywność, ale mają pozytywny wpływ na integrację sensoryczną, czyli organizację i współdziałanie zmysłów.

Produkty marki TUBAN cieszą się ogromną popularnością i to nie tylko w Polsce, obecne są dystrybuowane już w ponad 25 krajach, w tym w Rosji, Kanadzie, Korei oraz Japonii. Do marki TUBAN należą też 3 rekordy Guinnessa: Światowy Rekord Guinnessa 2012 - 125 osób zamkniętych w bańce mydlanej, Światowy Rekord Guinnessa 2012 - 193 osób zamkniętych w bańce mydlanej, Światowy Rekord Guinnessa 2018 - 419 osób zamkniętych w bańce mydlanej oraz wiele innych wyróżnień.

Uwaga, konkurs! Dla dzieci i dorosłych zestawy baniek mydlanych Tuban

A już teraz mamy dla was konkurs, w którym będzie można zdobyć produkty marki TUBAN: bańki mydlane, pianki, slimy i sztuczny śnieg.
Aby jeszcze przed festiwalem zostać posiadaczem zestawów produktów TUBAN należy odpowiedzieć na 4 pytania:

  • Dlaczego bańki są okrągłe?
  • Jakie zjawisko odpowiada za tęczowy kolor baniek?
  • Jaki jest rekordy ilości osób zamkniętej w bańce Tuban?
  • Kiedy powstały pierwsze bańki?

Nagrodzimy 6 autorów, którzy jako pierwsi nadeślą prawidłowe odpowiedzi. Konkurs trwa od 2 do 16 sierpnia, ogłoszenie wyników nastąpi do 30 sierpnia. Odpowiedzi należy przesłać do 16 sierpnia włącznie na adres m.zacharias@festiwalbiegow.pl. Wraz z odpowiedzią należy przesłać dane potrzebne do wysyłki nagród: imię i nazwisko (dziecka lub opiekuna prawnego), adres oraz numer telefonu. Zapraszamy! (MZ)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce