Zabierz dzieciaka na Biegi Deptaka

 

Zabierz dzieciaka na Biegi Deptaka


Opublikowane w czw., 27/02/2014 - 09:13

Dedykowane dzieciom konkurencje biegowe to jedna ze specjalności naszej imprezy, która w tym roku odbędzie się w dniach 5-7 września. Znów - wszystko na to wskazuje - z wielotysięczną frekwencją.

Na najmniejszych biegaczy czeka w Krynicy-Zdrój także strefa zabaw i opieki tak, by swoją szansę na biegowe rekordy mieli także ich rodzice. Festiwal Biegowy to wymarzone miejsce do zabawy dla Twojego dziecka, a dla Ciebie okazja do bezstresowego biegania.

Biegi Deptaka

Pod tym hasłem kryje się jedna ze sztandarowych konkurencji Festiwalu, równie ważna co Bieg 7 Dolin, Życiowa Dziesiątka czy Koral Maraton. Rokrocznie na dystansach od 300 do 600m rywalizuje w Krynicy ok. pół tysiąca maluchów z całego kraju. Są śmiech, łzy i emocje, których rzadko doświadczamy w biegach seniorów.

Strefa Dzieci

To z kolei wydzielona, dedykowana dzieciom przestrzeń w jednym z pawilonów centrum festiwalowego, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Na powierzchni ponad 100m2 zorganizowane są gry i zabawy z opiekunem, w tym quizy i konkursy plastyczne, seanse bajek, gry planszowe, pokazy zabawek (także te premierowe), które dzieci mogą nawet zabrać do domu w formie nagrody za aktywny udział w zabawach.

Dziecko się bawi, ty biegasz

Strefa Dzieci to także punkt opieki nad dzieckiem. Startując w wybranych konkurencjach Festiwalu Biegowego możesz pozostawić swoją pociechę opiekunom i wolontariuszom. Oboje na pewno nie będziecie się nudzić!

Odznaka Rozbieganego Rodzica

To wyróżnienie przyznawane tym mamom, tatom, ciotkom i wujkom, babciom i dziadkom, którzy uprawiają sporty ze swoimi pociechami, motywują je do biegania, uczą jeździć na rowerze, pływać. Aby zdobyć odznakę należy przesłać do biura organizacyjnego Festiwalu zdjęcie zrobione podczas wspólnego treningu lub zgłosić się do Strefy Dziecka wraz z numerami startowymi, swoim i dziecka. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce