Zaraź dziecko sportową pasją. Zdobądź ?Odznakę Rozbieganego Rodzica?

 

Zaraź dziecko sportową pasją. Zdobądź ?Odznakę Rozbieganego Rodzica?


Opublikowane w czw., 25/07/2013 - 15:00

Wielu Rodziców biega, uprawia przeróżne sporty. Ale tak naprawdę w codziennym zabieganym życiu niewielu pamięta by angażować w uprawianie sportowców swoje pociechy.

Dlatego w tym roku postanowiliśmy "wyróżnić" wszystkich Rozbieganych Rodziców, ale też Babcie, Dziadków, Ciocie i Wujków - tworząc Odznakę Rozbieganego Rodzica. Tą jedyną w swoim rodzaju, niepowtarzalną odznakę podczas Festiwalu Biegowego w Krynicy Zdrój 6-8 września wręczą swoim aktywnym opiekunom same dzieci.

Dla Kogo ta odznaka?

Dla Rodziców, Dziadków, Cioć i Wujków ale i Starszego Rodzeństwa jednym słowem dla wszystkich, którzy do sportowego szaleństwa wciągają i zachęcają dzieci, którzy ze swoimi pociechami uprawiają sporty, motywują do biegania, uczą jeździć na rowerze, pływać. Dla osób najbliższych dzieciom, z których biorą one przykład, które są często dla nich autorytetami. Dla tych, którzy mają największy wpływ na przyszłość maluchów. Dla tych, którzy teraz decydują czy będą one w przyszłości prowadzić aktywny tryb życia (tryb życia, który bezpośrednio przekłada się na zdrowie, na dobre samopoczucie).

Promujemy wszystkich starających się by ich pociechy już od najmłodszych lat w aktywny,  zdrowy sposób spędzały czas.

Jak zdobyć tą niepowtarzalną Odznakę Rozbieganego Rodzica?

Wystarczy przesłać do Nas zdjęcie zrobione podczas wspólnego treningu biegowego, wycieczki rowerowej, wspólnej zabawy sportowej.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na http://www.festiwalbiegowy.pl/ms/formularz/

Można też zgłosić się do Strefy Dziecka Festiwalu Biegowego w dniach 6-8 września w godz. funkcjonowania strefy wraz z numerami startowymi (dziecko + opiekun).

Odznaka Rozbieganego Rodzica będzie do odbioru przez wszystkich uczestników konkursu w Strefie Dzieci Festiwalu Biegowego.

Serdecznie zapraszamy!

Na Wasze zdjęcia czekamy do 15 sierpnia 2013 r.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce