Dopinguj Dzieciaka w Biegu Deptaka

 

Dopinguj Dzieciaka w Biegu Deptaka


Opublikowane w wt., 09/07/2013 - 16:36

Pamiętając zeszłoroczne zainteresowanie po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konkursie "Dopinguj dzieciaka w Biegu Deptaka".

Konkurs polega na ułożeniu hasła dopingującego najmłodszych zawodników Festiwalu Biegowego, czyli Biegu Deptaka. Hasło powinno zawierać odmianę słowa DEPTAK. (deptak, deptaku, deptaka, deptakiem, deptaki...itp.)

Na autorów zwycięskich haseł czekają atrakcyjne nagrody (do odbioru w Strefie Dzieci Festiwalu Biegowego) - filmy i gry z serii "Był Sobie Człowiek" oraz edukacyjna Encyklopedia Był Sobie Człowiek wydawnictwa Hippocampus. Zwycięskie hasło będzie promowane w Strefie Dzieci - będziemy nim zagrzewać młodych zawodników do walki w Biegach Deptaka.

W zeszłym roku spośród wielu nadesłanych haseł jury wyłoniło 3 zwycięskie hasła. Oto one:

I miejsce: "Leć dziewczyno, pędź chłopaku, wygraj w biegu na deptaku"
II miejsce:  "Dziś startuje Bieg Deptaka, Będzie nowy rekord świata!"
III miejsce: "Biegnij Dzieciaku jak Bolt po deptaku!!!'
 

Na autorów zwycięskich haseł czekają atrakcyjne nagrody - filmy i gry z serii "Był Sobie Człowiek" oraz edukacyjna Encyklopedia Był Sobie Człowiek wydawnictwa Hippocampus. Zwycięskie hasło będzie promowane w Strefie Dzieci - będziemy nim zagrzewać młodych zawodników do walki w Biegach Deptaka.

Na wasze propozycje czekamy do końca dnia 30 sierpnia pod adresem email m.zacharias@isw.org.pl

Serdecznie zapraszamy do wspólnej ? twórczej, radosnej i jednocześnie sportowej zabawy! Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat atrakcji, jakie przygotowaliśmy w Strefie Dzieci 2013.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce