Jabra - Twój nowy partner treningowy

 

Jabra - Twój nowy partner treningowy


Opublikowane w pt., 09/11/2012 - 13:29

Ćwiczenie wiąże się ze swobodą, więc dlaczego psuć dobre wrażenie krępującym zestawem przewodowym?

Bieganie w rytm ulubionych utworów .Dzięki obecnej technologii smartfonów nie musisz wybierać między słuchaniem muzyki i rozmawianiem przez telefon. Możesz pogodzić te czynności, używając jednego mobilnego urządzenia. Potrzebujesz zestawu, który zapewni Ci takie same możliwości obsługi wielozadaniowej.

Zestaw słuchawkowy Jabra Sport właśnie to zapewnia. Słuchaj swoje ulubionej muzyki, jednocześnie przeprowadzając trening. Zestaw słuchawkowy jest wyposażony w funkcję Powerful Bass, która zapewnia doskonałą jakość dźwięku, zarówno na potrzeby połączeń telefonicznych, jak i muzyki. Wbudowany mikrofon jest osłonięty przed wiatrem, dzięki czemu wiatr jedynie czujesz we włosach, natomiast rozmówca nie odczuwa pogorszenia jakości dźwięku.

Przelotny deszcz nigdy Cię nie powstrzyma.

Deszcz, śnieg z deszczem, śnieg – Twój trening nie będzie czekał na ładną pogodę. Teraz Twój zestaw słuchawkowy również nie musi czekać. Zestaw słuchawkowy Jabra Sport zostały zbudowany z wykorzystaniem wojskowej klasy rozwiązań chroniących przed deszczem, kurzem oraz wstrząsami. Możesz go ze sobą zabrać wszędzie tam, gdzie ćwiczysz. Intensywne ćwiczenia również nie są mu straszne, ponieważ zestaw jest wykonany z materiałów odpornych na pot.

Trening bez ograniczeń.

Nie ma nic gorszego niż zaplątanie się w przewodach podczas treningu. Chcesz być w kontakcie, ale nie chcesz plątać się w przewodach. Jabra Sport jest bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Bluetooth®. Możesz więc przesyłać muzykę i połączenia bezpośrednio do zestawu słuchawkowego. Natomiast wyjątkowe zamocowanie zestawu za uchem zapewnia, że nie będzie Ci przeszkadzał.

Zestaw słuchawkowy Jabra Sport współpracuje z wszystkimi telefonami, odtwarzaczami Mp3 oraz tabletami. Niezależnie od tego, jakie urządzenie posiadasz, zestaw słuchawkowy Jabra Sport będzie mógł z nim współpracować.

Firma Jabra jest partnerem Festiwalu Biegowego.

 

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce