Obóz Biegowy w Portugalii

 

Obóz Biegowy w Portugalii


Opublikowane w pon., 11/02/2013 - 11:20

10 dni intensywnej pracy, w doskonałych warunkach, przy temperaturze ok. 20 st. C wśród kwitnących łąk i sadów pomarańczowych, pozwoli zapomnieć o zimowej depresji treningowej i doskonale  wytrenować  do zbliżających się startów w maratonach. Dla tych , którzy chcą się przygotować do wiosennych półmaratonów i maratonów Małgorzata Sobańska proponuje obóz  treningowy w Portugalii - znalazły się miejsca dla 10-12 osób w doskonałym terminie od  7 do 17 marca.

Co będziemy mieć do dyspozycji:
• Apartamenty z widokiem na ocean.
• Doskonałe trasy biegowe.
• Biegać będziemy na pomierzonych odcinkach w sadach pomarańczowych. Na dwukilometrowej pętli krosowej spełniającej wymagania IAAF-u . Właśnie tam były rozgrywane Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy. W czasie odpływu pobiegamy po plaży, jak również górą urozmaiconą trasą(klifowe wybrzeże). Nie ma problemu ze zrobieniem 20 czy 30 km po płaskiej trasie. Jest też droga na Bolquemie z kilkukilometrowym, wymagającym podbiegiem, a wszystko w temperaturze ok. 20st. C, wsłońcu wśród kwitnących i owocujących sadów pomarańczowych.

 

Przerobimy wszystkie środki treningowe, opanujemy prawidłową technikę biegu, poprawimy jakość biegania. Dostaniecie sporą dawkę wiedzy i doświadczenia maratońskiego.

Termin marcowy (7-17) jest doskonały i pozwoli na uzyskanie satysfakcjonującego rezultatu oraz nowego rekordu życiowego. 10 solidnie przepracowanych dni w doskonałych warunkach sprawi, że forma utrzyma się przez wiele tygodni. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym biegaczem, biegaczką, czy dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem, zawsze spotkasz się z zasadą indywidualnego podejścia do zawodnika.

Do dyspozycji mamy 4 apartamenty T0 i dwa T2:
T0 – studio dwuosobowe: jeden pokój z łazienką i kuchnią, pow. 40m2, cena 25 euro dziennie za apartament
T2 – apartament dla 4-5 osób: dwie sypialnie, pokój gościnny, 2 łazienki i kuchnia, pow. 80 m2, cena 45 euro dziennie za apartament.
• Większość apartamentów z widokiem na ocean, wszystkie mają w pełni wyposażoną kuchnię oraz klimatyzację. Apartamenty są sprzątane co dzień oprócz świąt, to samo dotyczy wymiany ręczników, pralka w cenie 5 euro.
• Na miejscu do naszej dyspozycji jest sauna sucha i jacuzzi oraz kryty balonem basen z podgrzewaną wodą.
• Na miejscu serwowane jest śniadanie w cenie 6 euro od osoby (dla chętnych). Wyżywienie we własnym zakresie (w pobliżu sporo dobrych i niedrogich restauracji. Dobrze zaopatrzone sklepy znajdują się ok. 500 m od miejsca zamieszkania).
• Ubezpieczenie we własnym zakresie.
• Podróż, bilety lotnicze itp. we własnym zakresie, z Warszawy najkorzystniejsze ceny biletów mają Air France, Lufthansa i TAP Portugal, w sprawie podróży prosimy o kontakt.

Opłata za opiekę trenerską.
osoba biegająca  – 200 euro za turnus,
osoba towarzysząca, nie uczestnicząca w zajęciach biegowych – 50 euro za turnus
Bezpłatny dostęp do internetu.
ZGŁOSZENIA
Sportprom.pm@gmail.com
+48792423300

Liczba miejsc ograniczona, rezerwację należy potwierdzić wpłatą w wysokości 200 zł od osoby.
Wpłat należy dokonywać na numer: 48 2490 0005 0000 4500 2123 4560
SPORTPROM.PM.
Piotr Mańkowski
Arystofanesa 20
60-461 Poznań
W związku z bliskim terminem( 7-17.03) proszę o w miarę szybka decyzję.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce