Aktywuj się w maratonie. PZU Gdańsk Maraton zaprasza

 

Aktywuj się w maratonie. PZU Gdańsk Maraton zaprasza


Opublikowane w wt., 19/01/2016 - 11:53

Ruszamy z kolejną edycją gorąco przyjętego programu "Aktywuj się w maratonie". Cykl bezpłatnych przygotowań do 1. PZU Gdańsk Maratonu spotkał się z olbrzymim zainteresowaniem biegaczy. Postanowiliśmy kontynuować akcję i zachęcamy do podjęcia wyzwania, którego zwieńczeniem będzie ukończenie 2. PZU Gdańsk Maratonu 15 maja br. Udział w niej jest dobrowolny i bezpłatny. Do treningów można dołączyć w każdym momencie trwania programu – piszą organizatorzy 2. PZU Gdańsk Maratonu. Zapraszają do projektu.

Podobnie jak w ubiegłym roku, za realizację programu treningowego odpowiedzialny będzie utytułowany, czynny maratończyk, zdobywca tytułów Mistrza Polski – Radosław Dudycz.

Program rozpoczniemy wykładem „Podstawy treningu maratońskiego”, który odbędzie się w dniu 22.01.2016 o godzinie 18 w Ateneum Szkoła Wyższa, ul. 3 Maja 25A - sala A-1.

Pierwsze zajęcia biegowe zaplanowane zostały na niedzielę 24 stycznia na godzinę 9. Zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie (ul. Jantarowa).


Kolejne spotkania z trenerami będą odbywały się wg następującego schematu:

  • każda środa godzina 18:00 - ul. Jantarowa (deptak w pasie nadmorskim) – zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie
  • każda niedziela 9:00 - ul. Jantarowa (deptak w pasie nadmorskim) – zbiórka przy molo w Gdańsku Brzeźnie

Zajęcia będą prowadzone w trzech podgrupach o różnym stopniu zaawansowania: podstawowej, średniozaawansowanej oraz zaawansowanej.

Szczegółowe informacje na bieżąco publikowane będą na naszym profilu: TUTAJ

2. PZU Maraton Gdańsk w festiwalowym KALENDARZU IMPREZ.

Organizatorzy 2. PZU Gdańsk Maratonu

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce