Ambasadorka organizuje… KGB. I zaprasza na wspólne treningi w Warszawie

 

Ambasadorka organizuje… KGB. I zaprasza na wspólne treningi w Warszawie


Opublikowane w czw., 30/01/2014 - 09:27

Uspokajamy, nie chodzi o reaktywację KGB na Łubiance. Koleżeńska Grupa Biegowa, w skrócie KGB, to inicjatywa warszawskiej Ambasadorki Festiwalu Biegowego Doty Szymborskiej, dedykowana wszystkim miłośnikom biegania. Nie tylko ze stolicy. Szczegóły poniżej. Polecamy i zachęcamy!

Co?

Koleżeńska Grupa Biegowa, czyli nieformalna grupa biegaczek i biegaczy, którzy zamierzają razem trenować i dobrze się bawić.

Gdzie?

Na razie w Warszawie, w Lesie Kabackim, na Polach Mokotowskich, a czasem w Parku Skaryszewskim.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy już biegają albo też właśnie dziś postanowili, że zaczną. Niezależnie od stopnia zaawansowania będziemy wspólnie trenować. Jeżeli zastanawiasz się, czy trening jest dla Ciebie, to odpowiedz na następujące pytania:

  • Czy chcę biegać?
  • Czy chcę poznać innych biegaczy i biegaczki?
  • Czy mam ochotę dobrze się bawić?
  • Czy chcę schudnąć i poprawić swoją kondycję?

Jeżeli na choć jedno pytanie, udzielona została odpowiedź twierdząca, to KGB jest dla Ciebie!

Kiedy?

W zależności od tygodnia albo w sobotę albo niedzielę. Startujemy punktualnie o 10. Początkowo treningi będą trwały 60 minut.

Ile to kosztuje?

NIC. Udział w treningach jest bezpłatny.

Jak się zapisać?

Treningi są otwarte, ale łatwiej będzie się do nich przygotować, jeżeli wyślesz do piątku poprzedzającego spotkanie mail na adres oneginetatopa@gmail.com. Jeżeli o tym zapomnisz, to nic, i tak widzimy się o 10!

Co warto wiedzieć?

Najbliższy trening obędzie się w niedzielę 2 lutego. Start o godzinie 10. Zbiórka (bo zimno) w Tesco przy prawym wejściu.  Biegamy po Lesie Kabackim. Kończymy również pod Tesco na KENie.

A na koniec dobra wiadomość. TIMEX został patronem sprzętowym Koleżeńskiej Grupy Biegowej. Oznacza to, że wśród osób, które będą przychodzić na treningi, rozlosowywane będą nagrody. Zegarki T5K761. To idealny sprzęt dla początkujących biegaczy i biegaczek posiada: 100-godzinny stoper, 24-godzinne odliczanie, sygnalizację terminów, indywidualne ustawienia trybów pracy, trzy strefy czasowe, system FLIX (włączenie podświetlenia wskaźnika zegarka przy lekkim potrząśnięciu nadgarstka). Oczywiście zegarek jest wodoodporny.

Jak wygrać zegarek?

Pierwsze losowanie po 4 treningach, wśród tych, którzy żadnego nie opuścili, kolejne po następnych 4 i tak dalej. Do rozlosowania są 4 zegarki T5K761. Szczegółowy regulamin losowania zostanie opublikowany w zakładce KGB na blogu.

Do zobaczenia w niedzielę! Przed weekendem przypomnę Wam o treningu! Jeżeli macie pytania, wahacie się czy przyjść na trening piszcie na adres oneginetatopa@gmail.com, zaglądajcie też do zakładki KGB (TUTAJ) - tam będą publikowane najnowsze informacje, zdjęcia i relacje z treningów.

Dota Szymborska, Ambasadorka Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce