Charytatywny Trening Runmageddon w Łodzi

 

Charytatywny Trening Runmageddon w Łodzi


Opublikowane w wt., 26/03/2019 - 10:11

4 kwietnia br. w Łodzi odbędzie się wyjątkowy trening Runmageddonu. Uczestnicy wezmą w nim udział, by wspólnie przygotować się do startu w ekstremalnym biegu z przeszkodami oraz, aby pomóc choremu chłopcu. 

Już 4 kwietnia br. osoby, które myślą o starcie w ekstremalnym biegu z przeszkodami będą mogły wziąć udział w Charytatywnym Treningu Runmageddonu.  Podczas wydarzenia trenerzy Runmageddonu: Tomasz Prykowski oraz Michał Kuczamer pokażą, w jaki sposób można przygotować się do pokonywania ekstremalnych przeszkód. Uczestnicy będą mogli przetestować swoją zwinność i siłę na takich konstrukcjach jak: Fireman, Ukośna, Rig oraz wspinając się po linie.

Łódzki trening Runmageddonu pozwoli poznać tajniki przygotowań do najpopularniejszego w Polsce ekstremalnego biegu z przeszkodami, a także będzie okazją do pomocy potrzebującemu chłopcu, który urodził się z poważną wadą serca, wątroby i płuc. Połowa dochodu ze sprzedaży biletów na trening trafi do rodziców Antosia Trębińskiego, którzy zbierają na ratującą życia operacje synka.

Trening odbędzie się 4 kwietnia 2019 w parku ks. J. Poniatowskiego. Chętni trenować będą w dwóch seriach. Pierwsza z nich wystartuje o godzinie 17:00, a druga 18:30. Każda trwać będzie około 1,5 godziny i zakończy się 1-minutowym challengem, którego zwycięzcy otrzymają voucher zniżkowy o wartości 20% na dowolny event. Więcej informacji: TUTAJ.

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce