Chcesz zostać Runmageddończykiem? Potrenuj w swoim mieście

 

Chcesz zostać Runmageddończykiem? Potrenuj w swoim mieście


Opublikowane w pon., 25/02/2019 - 09:06

Organizator Runmageddonu oraz kluby fitness Fabryka Formy przygotowały specjalną ofertę treningów dla osób, które chcą dołączyć do grona Runmageddończyków i wystartować w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Od początku roku w 19 klubach fitness w całej Polsce realizowane są specjalistyczne treningi przygotowujące do startu w ekstremalnym cyklu.

Nowa treningowa propozycja Runmageddonu i Fabryki Formy dedykowana jest głównie debiutantom, którzy chcą odpowiednio przygotować się do startu w tym ekstremalnym biegu z przeszkodami. Jest ona również interesująca dla Runmageddończyków, którzy mają ochotę popracować nad umiejętnością pokonywania przeszkód oraz wzmocnieniem kondycji i sprawności fizycznej.

- Każde nowe, sportowe wyzwanie, sprawia, że zastanawiamy się, czy damy mu radę. Organizując treningi chcemy pokazać, że Runmageddon jest naprawdę do przejścia, że chwytów i koordynacji ciała można się nauczyć. Zmierzamy pomóc osobom chcącym poznać smak naszej ekstremalnej, sportowej zabawy, przygotować się tak, by poczuły się pewniej na trasie. - mówi trener Runmageddonu Tomasz Żak.

Treningi Runmageddonu odbywają się w 19 klubach Fabryki Formy w całej Polsce m.in.: w Poznaniu, Katowicach, Żorach, Toruniu, Warszawie. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów, którzy podczas zajęć pokazują, jak wzmocnić ważny przy pokonywaniu przeszkód chwyt, a także mięśnie pleców. Prowadzący zajęcia uczą, jak pracować nad koordynacją ciała i poprawą jego sprawności. Treningi są realizowane w parach, grupach, a niekiedy zespołowo, dzięki czemu atmosfera w trakcie ich trwania jest niezwykle przyjazna. Uczestnicy rozwijając swoje możliwości fizyczne, uczą się współpracy i pomagania sobie na trasie.

Więcej informacji o treningach oraz o ich dostępności znaleźć można na stronie wybranego klubu: TUTAJ

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce