Diadora – co to za marka?

 

Diadora – co to za marka?


Opublikowane w pt., 21/08/2020 - 13:25

DIADORA narodziła się w 1948 roku we Włoszech. Jest czymś więcej niż marką i zdecydowanie więcej niż samym „produktem”. Myślenie o produkcie w wydaniu DIADORY to koncentracja idei, pasji i wizji. To wszystko powoduje, że marka ma duszę.

Oferta DIADORY dzieli się na 3 kolekcje. ACTIVE to wyraz sportowej tożsamości marki. SPORTSWEAR – linia dedykowana młodym pasjonatom miejskim, którzy nie boją się siebie. HERITAGE – charakteryzuje się zarówno znakomitym kunsztem jak i nowoczesnym stylem. Ekskluzywna jakość Made in Italy, zastosowanie specjalnych zabiegów i połączenie technologii i wzornictwa – to fundamenty tej linii produktów DIADORA.

DIADORA SPORTSWEAR 

Kolekcja dedykowana młodym pasjonatom miejskim, którzy nie boją się siebie. Diadora Sportswear przemawia do nowego pokolenia młodych konsumentów poprzez kultowe produkty i niezwykłą współpracę z najbardziej wpływowymi projektantami i sklepami oferującymi sneakerowe produkty.

Kolekcja koncentruje się na wyjątkowości i silnych cechach osobistych. Autentyczność, śmiałość i bezkompromisowa odwaga, aby być tym, kim inni nie są.

DIADORA HERITAGE 

Dziedzictwo uosabia doskonałość. Kolekcja Heritage charakteryzuje się zarówno znakomitym kunsztem, jak i nowoczesnym stylem. Ekskluzywna jakość Made in Italy, zastosowanie specjalnych zabiegów i połączenie technologii i wzornictwa - to fundamenty tej linii produktów DIADORA.

W istocie, klasyczne, nowoczesne sylwetki oddają hołd wyjątkowemu włoskiemu know-how i nowej współczesnej koncepcji wyrafinowania.

DIADORA ACTIVE 

Linia Active jest najbardziej autentycznym wyrazem tożsamości Diadora. Marka wierzy w mistrzów i sposób, w jaki mogą inspirować innych. Równie mocno wierzy, że w każdym z nas jest bohater i że nic nie przyćmiewa naszej własnej zdolności do inspirowania siebie i bliskich nam osób. Diadora przenosi sport w wymiar znacznie bardziej osobisty, powiązany z naszym JA. Innowacyjne wzornictwo i najnowocześniejsze technologie, w połączeniu z niezrównaną włoską jakością wykonania, są filarami leżącymi u podstaw rozwoju produktu w linii obuwia i odzieży Performance.

Corri la storia! – czyli biegnij po swoją historię.

Te słowa to nie tylko hasło włoskiej marki Diadora, ale także bardzo ważny przekaz definiujący jej tożsamość. Ta kultowa włoska firma powstała w 1948 roku. Swoją siedzibę posiada w Caerano di San Marco we Włoszech – sercu słynnej dzielnicy obuwniczej Montebelluna, która na całym świecie jest synonimem profesjonalnie, jakościowo wykonanego obuwia sportowego. Montebelluna to kolebka autentycznych marek cechujących się wysoką jakością oraz dbałością o detale.

DIADORA jest brandem, który wyróżnia się ogromną wiedzą w zakresie projektowania i rozwoju obuwia sportowego. Niekwestionowana jakość, ciągłe poszukiwania oraz indywidualny styl to kluczowe wartości zarówno sportowych jak
i lifestylowych kolekcji marki.

DIADORA obecna jest w ponad 60 krajach na całym świecie i nadal się rozwija dzięki szerokiej gamie nowoczesnych produktów, w tym linii sportowych (szczególnie dedykowanych do takich sportów jak bieganie, piłka nożna i tenis) czyli ACTIVE.

To linia, która przenosi sport w jeszcze bardziej osobisty wymiar, wierząc że każdy z nas jest bohaterem. DIADORA to także kolekcje modowe i lifestyle’owe reprezentowane przez linię HERITAGE, która charakteryzuje się zarówno znakomitym kunsztem, jak i nowoczesnym stylem. Fundamentem tej linii produktów są ekskluzywna jakość Made in Italy oraz zastosowanie specjalnych zabiegów i połączenie technologii oraz wzornictwa. Uzupełnieniem tych 2 linii jest SPORTSWEAR - kolekcja najmocniej zorientowana na streetwear, przemawiająca do nowego pokolenia młodych konsumentów poprzez kultowe produkty i niezwykłą współpracę z najbardziej wpływowymi projektantami i sklepami oferującymi sneakerowe perełki.

źródło: Diadora

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce