Diadora dla biegaczy. Od 2020 r. w sklepach i na MMSport.pl!

 

Diadora dla biegaczy. Od 2020 r. w sklepach i na MMSport.pl!


Opublikowane w pt., 09/08/2019 - 16:29

"To opowieść o pasji, tradycjach i marzeniach oraz o nieustannie zmieniających się celach. Celach, które chcemy osiągać i OSIĄGAMY dzięki pracy nad sobą i dzięki sile, którą daje nam bycie częścią zespołu"

Enrico Moretti Polegato, President and CEO Diadora

DIADORA narodziła się w 1948 roku we Włoszech. Jest czymś więcej niż marką i zdecydowanie więcej niż samym „produktem”. Myślenie o produkcie w wydaniu DIADORY to koncentracja idei, pasji i wizji. To wszystko powoduje, że marka ma duszę. W 2009 roku Diadora została przejęta przez włoską rodzinę Polegato (twórca marki Geox). Ta zmiana otworzyła nowy, bardzo jakościowy etap dla brandu. Dzięki tej decyzji i bardzo świadomej pracy nowego właściciela, Diadora powraca do czołówki światowych marek z dziedziny sport, lifestyle. Odradza się na kolejnych rynkach Europy. Już wkrótce jej „nową twarz” będzie można zobaczyć również w Polsce. Od sezonu wiosna – lato 2020 za dystrybucję marki odpowiada nowy dystrybutor – krakowska firma MM Sport.

Oferta DIADORY dzielą się na 3 kolekcje. ACTIVE to wyraz sportowej tożsamości marki. SPORTSWEAR – linia dedykowana młodym pasjonatom miejskim, którzy nie boją się siebie. HERITAGE – charakteryzuje się zarówno znakomitym kunsztem jak i nowoczesnym stylem. Ekskluzywna jakość Made in Italy, zastosowanie specjalnych zabiegów i połączenie technologii i wzornictwa – to fundamenty tej linii produktów DIADORA.

DIADORA SPORTSWEAR

Kolekcja dedykowana młodym pasjonatom miejskim, którzy nie boją się siebie.

Diadora Sportswear przemawia do nowego pokolenia młodych konsumentów poprzez kultowe produkty i niezwykłą współpracę z najbardziej wpływowymi projektantami i sklepami oferującymi sneakerowe produkty.

Kolekcja koncentruje się na wyjątkowości i silnych cechach osobistych. Autentyczność, śmiałość i bezkompromisowa odwaga, aby być tym, kim inni nie są.

DIADORA HERITAGE

Dziedzictwo uosabia doskonałość. Kolekcja Heritage charakteryzuje się zarówno znakomitym kunsztem, jak i nowoczesnym stylem. Ekskluzywna jakość Made in Italy, zastosowanie specjalnych zabiegów i połączenie technologii i wzornictwa - to fundamenty tej linii produktów DIADORA.

W istocie, klasyczne, nowoczesne sylwetki oddają hołd wyjątkowemu włoskiemu know-how i nowej współczesnej koncepcji wyrafinowania.

DIADORA ACTIVE

Linia Active jest najbardziej autentycznym wyrazem tożsamości Diadora. Marka wierzy w mistrzów i sposób, w jaki mogą inspirować innych. Równie mocno wierzy, że w każdym z nas jest bohater i że nic nie przyćmiewa naszej własnej zdolności inspirowania siebie i bliskich nam osób. Diadora przenosi sport w wymiar znacznie bardziej osobisty, powiązany z naszym JA. Innowacyjne wzornictwo i najnowocześniejsze technologie, w połączeniu z niezrównaną włoską jakością wykonania, są filarami leżącymi u podstaw rozwoju produktu w linii obuwia i odzieży Performance.

Diadora Active to również oferta runningowa. Za rozwój niniejszej odpowiada Gelindo Bordin – mistrz olimpijski, zwycięzca Maratonu Bostońskiego w 1990 roku oraz bardzo charyzmatyczna osobowość.

Oferta Diadora pojawi się na wiosnę 2020 w wielu konceptach detalicznych. Będzie dostępna również w sklepie internetowym dystrybutora marki – MMSPORT.pl

Artykuł sponsorowany

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce