Jedz zdrowo i czuj się świetnie! ZDROWY PROJEKT

 

Jedz zdrowo i czuj się świetnie! ZDROWY PROJEKT


Opublikowane w śr., 19/08/2020 - 11:19

Naszą misją jest, abyś zawsze mógł JEŚĆ ZDROWO I CZUĆ SIĘ ŚWIETNIE!

Nie ważne co robisz, jak żyjesz i gdzie jesteś… Za główny cel stawiamy sobie zapewnienie Ci optymalnych i różnorodnych, wygodnych w użyciu posiłków, które wiesz, że zawsze masz pod ręką. Zaoszczędzony czas wykorzystaj na to co jest dla Ciebie najważniejsze!

Jesteśmy średnią firmą z branży gastronomicznej działającą na lokalnym, małopolskim rynku od 2002 roku. W siedzibie firmy w Koszycach Wielkich pod Tarnowem wytwarzamy pakowane w atmosferze ochronnej, pojedyncze posiłki na tackach lub w kubeczkach gotowe do bezpośredniego spożycia w większości na zimno lub po podgrzaniu. Dystrybuowane są one w sklepach spożywczych i lokalach gastronomicznych na terenie polski południowej.

Produkujemy kilka rodzajów posiłków - od dań obiadowych, wytrawnych sałatek, przekąsek (także w wersjach bezglutenowych i wegańskich) po słodkie desery z dodatkiem owoców.

Nasze produkty wyróżnia to, że wytworzone są w tradycyjny sposób: gotowane lub pieczone, bez dodatku polepszaczy smakowych, barwników czy konserwantów. Są naturalne i niskoprzetworzone.

Produkty podzieliliśmy na trzy linie: SIŁĘ, HARMONIĘ i WYGODĘ. W każdej z nich umieściliśmy zarówno dania, sałatki, przekąski jak i desery- tak, aby każdy mógł wybrać propozycję, która w danej chwili odpowiada jego potrzebom:

  • SIŁA - dla aktywnych, bogate w białko i węglowodany,
  • HARMONIA - dla ceniących prostotę, bogactwo składników i mikroelementów,
  • WYGODA - dla ceniących wygodę, zdrowo, szybko i smacznie.

JEDZ ZDROWO I CZUJ SIĘ ŚWIETNIE! Z nami to proste!

Do zobaczenia na 11. TAURON Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju!

Zespół Zdrowy Projekt

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce