Karolina Jarzyńska potrenuje też z łódzkimi biegaczami

 

Karolina Jarzyńska potrenuje też z łódzkimi biegaczami


Opublikowane w pon., 24/11/2014 - 16:03

Już jutro, tj w środę 26 listopada, łódzcy fani biegania będą mogli się spotkać, porozmawiać i poćwiczyć z najlepszą Polską maratonką i rekordzistką kraju w półmaratonie Karoliną Jarzyńską. Zawodniczka będzie gościem specjalnym podczas treningu Drużyny DOZ.

Drużyna DOZ to otwarta grupa treningowa, przygotowująca się do DOZ Maratonu Łódź 2015. W bezpłatnych zajęciach, prowadzonych w trzech podgrupach o różnym poziomie zaawansowania, uczestniczyć może każdy. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu – w środy i niedziele.

W najbliższym treningu w środę, 26 listopada, weźmie udział najszybsza obecnie polska maratonka – Karolina Jarzyńska. Trening rozpocznie się o godz. 18:00 od krótkiego spotkania z zawodniczką w Atlas Arenie. Będę porady, pytania od uczestników, wspólne zdjęcia i upominki od sponsora lekkoatletki, marki ALE – Active Life Energy. Następnie, wszyscy udadzą się na wspólną rozgrzewkę i trening biegowy.

To jedna z niewielu okazji, aby spotkać się i pobiegać z Karoliną Jarzyńską. Lekkoatletka większość roku spędza na przygotowaniach i zawodach poza granicami kraju. Już niedługo ponownie wyleci na obóz treningowy przed maratonem w Osace. Po wizycie w Japonii będzie natomiast przygotowywać się do startu w kwietniowym DOZ Maratonie Łódź 2015.

Przypomnijmy, Karolina Jarzyńska to wielokrotna medalistka mistrzostw Polski na stadionie i w hali. Jest rekordzistką kraju na dystansie 10 kilometrów (32:09) i półmaratonu (1:10:36). Obecnie legitymuje się najlepszym wynikiem wśród Polek w maratonie (2:26:31).

mat. pras. / red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce