Katowice i Test Coopera: Druga szansa dla biegaczy

 

Katowice i Test Coopera: Druga szansa dla biegaczy


Opublikowane w śr., 04/06/2014 - 10:19

Kto nie zdążył sprawdzić na jakim poziomie jest jego forma w Teście Coopera Night Runners ma szansę zrobić to już w najbliższy weekend w tym samym miejscu. Tym razem w ramach ogólnopolskiej akcji Test Coopera dla Wszystkich.

– Podobnie jak w poprzednich edycjach areną biegowych zmagań z czasem będzie stadion AWF Katowice, przy ul. Kościuszki 84. Na sprawdzian zapraszamy w niedzielę 8 czerwca, w godz. od 10:00 (pierwszy start) do 16:00 – zapowiada Katarzyna Karpińska-Szeres z Organizacji Środowiskowej AZS Katowice. – Testy będą rozgrywane co 30 minut w grupach ok. 20-30 osobowych. W jednym ze startów zaplanowany jest również bieg działacza AZS – dodaje nasza rozmówczyni.

Co zrobić aby wystartować w Teście Coopera?

Wystarczy zgłosić się na stadion w dniu Testu w godzinach 9:30-15:30. Każdy uczestnik otrzyma deklarację do wypełnienia. Osoby niepełnosprawne będą zobowiązane do okazania zgody opiekuna prawnego.

Po sprawdzianie każdy uczestnik otrzyma certyfikat, butelkę wody oraz pamiątkową koszulkę (pierwsze 200 osób). Zestawienie wyników ukaże się na stronie internetowej www.testcoopera.pl w dniu biegu, w godzinach wieczornych.

Więcej informacji:

www.azs.katowice.pl
www.testcoopera.pl

KK

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce