[OBÓZ] Nordic walking od podszewki. Poćwicz z mistrzami w Dusznikach-Zdrój

 

[OBÓZ] Nordic walking od podszewki. Poćwicz z mistrzami w Dusznikach-Zdrój


Opublikowane w śr., 11/06/2014 - 13:18

Portal nabiegowkach.pl zaprasza na tygodniowy obóz treningowy, podczas którego poznasz nordic walking od podszewki. Obóz odbędzie się w dniach 6-11 lipca w w Dusznikach-Zdrój i poprowadzą go najlepsi specjaliści dyscypliny, w tym mistrz świata oraz trener Festiwalu Biegowego.

Obóz skierowany jest do osób w wieku 16 lat wzwyż i o różnym stopniu zaawansowania. Podczas zajęć początkujący będą mogli wypracować prawidłowe nawyki ruchowe, poznać teorię i zasady poprawnej techniki marszu w zróżnicowanym terenie, zaprawieni chodziarze będą mieli okazję dokonać korekt w technice i treningu. Podczas obozu będzie można zdobyć uprawnienia instruktora nordic walking. 

Trenerami podczas obozu będą Robert Faron – Mistrz Świata NW z 2013 r., czołowy biegacz górski w Polsce i utytułowany narciarz biegowy, a także Marek Tokarczyk – maratończyk i biegacz narciarski, obecnie w czołówce polskich weteranów, trener i organizator Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdrój.

Zajęcia będą odbywać się w Dusznikach-Zdroju i na przepięknych szlakach okolicznych gór. Miejscowość ta leży na styku Gór Bystrzyckich, Orlickich i Stołowych, których ukształtowanie jest idealne do marszów Nordic Walking. Obóz to także znakomity sposób na spędzenie ciekawego i pełnego wrażeń urlopu połączonego z aktywnym zwiedzaniem najciekawszych miejsc Dusznik-Zdroju i okolic. 

Uczestnicy obozu zmieszają w komfortowych warunkach w trzygwiazdkowym Hotelu Sonata, umiejscowionym przy rynku Dusznik Zdroju – koszt 1299 zł. Istnieje też możliwość udziału w obozie bez zakwaterowania i posiłków – cena 599 zł. Ceny nie zawierają kosztów dojazdu.

Więcej informacji o obozie, program zajęć oraz formularz rejestracyjny można znaleźć TUTAJ.

Polecamy!

Red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce