Olsztyn, Ełk - zacznij przygotowania do Runmageddonu

 

Olsztyn, Ełk - zacznij przygotowania do Runmageddonu


Opublikowane w czw., 18/04/2019 - 09:03

Runmageddon Ełk zbliża się wielkimi krokami, więc czas zacząć przygotowania. Okazję do tego będą mieli mieszkańcy Olsztyna, Ełku i okolic, którzy w dniach 22 lub 28 kwietnia wezmą udział w treningach przygotowujących do sportowego wyzwania lub skorzystają ze specjalnej treningowej strefy.

Na plaży miejskiej w Ełku, w dniach 1-3 maja br. wybuchnie ekstremalne szaleństwo. Fani ekstremalnego sportu i zabawy spędzą majówkę z Runmageddonem. Dzieci, młodzież i dorośli będą podejmować wyjątkowe wyzwanie pokonania najbardziej popularnego w Polsce biegu z przeszkodami. 

Do wydarzenia zostały dwa tygodnie, więc jest jeszcze trochę czasu, żeby odpowiednio się przygotować. Z tej właśnie okazji organizator cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami otworzył zapisy na dwa treningi przygotowujące do Runmageddonu.

Dodatkowo tuż przed majówką na plaży miejskiej w Ełku przygotuje specjalną strefę treningową. Pierwszy trening zaplanowany jest na 22 kwietnia 2019 roku na godzinę 15:00 i 17:00.  Odbędzie się w Olsztynie w R.AMBO PARK przy ulicy Toruńskiej 1A/25. Pod okiem trenera Rafała Ambo uczestnicy będą przygotowywać się do pokonania Runmageddonu. Drugi odbędzie się w Ełku na plaży miejskiej w dniu 28 kwietnia 2019 r. Mateusz Krawiecki biegacz przeszkodowy i trener personalny pokaże tajniki pokonywania niektórych przeszkód oraz ćwiczenia aktywujące odpowiednie mięśnie, potrzebne do pokonywania konstrukcji Runmageddonu.

W dniach 27 kwietnia - 3 maja br. chętni, którzy będą chcieli przetestować swoje fizyczne możliwości, będą mogli to zrobić na przeszkodach Runmageddonu w specjalnie przygotowanej Strefie Treningowej. Do ich dyspozycji oddane będą „Rig” „Skośna” „Ukośna” i ścianka 2,7 m wysokości . Skorzystanie z przeszkód możliwe będzie w godzinach 10:00-21:00.

Zapisy:

  • Morderczy Trening Runmageddon R.Ambo Park Olsztyn 22.04.2019 - TUTAJ
  • Morderczy Trening Runmageddon Ełk 28.04.2019 - TUTAJ
  • Runmageddon Ełk - TUTAJ

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce