Piątki w Piątki bezpłatnie w Warszawie

 

Piątki w Piątki bezpłatnie w Warszawie


Opublikowane w pt., 22/11/2013 - 15:05

Latem tego roku Mateusz Jasiński i Patrik Aid organizowali projekt Pobiegani.pl. Wtedy można było pobiegać z trenerami nad Wisłą. Lato się skończyło, zdecydowanie zmieniła się pogoda, ale obaj biegacze nie odpuszczają.

Mają nowy pomysł na wspólne bieganie - „Piątki w Piątki”, w ramach którego, w każdy piątek o 19:00 biegacze będą się spotykać przy pomniku Jazdy Polskiej i wspólnie biegać po Polu Mokotowskim. 5-kilometrowa trasa została dokładnie wyznaczona i ma pozostać niezmienna, za to tempo każdy może sobie dostosować do swoich możliwości. Start i meta znajdują się w tym samym miejscu, więc początkujący biegacze lub osoby, które dopiero zaczną stawiać pierwsze kroki w tej dyscyplinie, łatwo mogą sobie skrócić trasę. Nie trzeba się martwić swoją formą.

Piątkowe bieganie to przede wszystkim okazja do aktywnego rozpoczęcia weekendu, do poznania nowych ludzi i wspólnej motywacji. Kiedy pogoda nie jest zachęcająca, grupa fajnych ludzi stanowi najlepszą zachętę do wyjścia z domu. W grupie biega się przyjemniej. Dodatkową bronią przeciwko jesieni ma być muzyka, którą zapewniają organizatorzy.

Chociaż „Piątki w Piątki” to bieganie towarzyskie, to jednak odbywa się pod opieką trenerów, dlatego w programie jest rozgrzewka i rozciąganie. Można też zadawać pytania i rozwiać swoje treningowe wątpliwości. Organizatorzy zadbali nawet o nawodnienie i na miejscu będzie dostępna woda od partnera tej akcji.

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Pole Mokotowskie. Start przy Pomniku Jazdy Polskiej

Godzina: 19:00

Trenerzy: Mateusz Jasiński, Patryk Aid

Trasa: http://run-log.com/route/87041

Zapisy: https://www.facebook.com/events/590121337690135/

IB

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce