[PLAN NA 10 KM] Pobierz, wydrukuj i ćwicz z nami. Życiówka murowana!

 

[PLAN NA 10 KM] Pobierz, wydrukuj i ćwicz z nami. Życiówka murowana!


Opublikowane w śr., 30/12/2015 - 22:59

Powalcz o życiówkę i nie bój się treningu! - zachęca Karol Nowakowski, ekspert naszego portalu, który poprowadził Nas przez świat wyników biegowych na najpopularniejszych dystansach. Z nami przygotujecie się do występów w Festiwalu Biegowym w Krynicy-Zdroju, a także do biegów rozgrywanych w całym kraju. Ale przede wszystkim – zadbacie o swoje zdrowie w czasie treningu!

Nie ma nic gorszego dla ambitnego biegacza niż nieprzemyślany, niedostosowany do aktualnych możliwości program ćwiczeń i startów. A tych nie brakuje dziś w polskim internecie. Korzystając z naszych planów nie tylko macie pewność, że zawierają one merytoryczną wiedzę i oparte są na doświadczeniu profesjonalnego szkoleniowca, doświadczonego w pracy z początkującymi, zaawansowanymi i profesjonalnymi biegaczami, ale też są dostosowane do poziomu i wiedzy o bieganiu, jakie prezentujecie (nie ma się co wstydzić – każdy kiedyś zaczynał).

Bieg na na 10 km to najpopularniejszy dziś dystans w Polsce, gromadzącego zarówno amatorów jak i doświadczonych biegaczy, i to w setkach tysięcy osób. Na kolejnych stronach poznacie specyfikę tego dystansu, jego przełożenie na biegi o dłuższym wymiarze trasy. Otrzymacie także konkretne plany treningowe pod wyznaczone przez Was cele – czy to na debiut uliczny czy określony czas na mecie (kliknij na grafice by pobrać):

Powodzenia!

Redakcja Festiwalu Biegów  

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce