Potrenuj w Warszawie z Karoliną Jarzyńską

 

Potrenuj w Warszawie z Karoliną Jarzyńską


Opublikowane w śr., 19/11/2014 - 15:27

Już za 10 dni stołeczni fani biegania będą mieli okazję potrenować z najszybszą obecnie polską maratonką, Karoliną Jarzyńską. Aktualna rekordzistka kraju w półmaratonie będzie gościem otwartego treningu organizowanego przez sklep Fast Foot i markę ALE – Active Life Energy. Początek spotkania o godz. 11:00. Wstęp wolny.

To będzie jedna z nielicznych okazji do spotkania się z zawodniczką. Karolina Jarzyńska większość roku spędza na przygotowaniach i zawodach poza granicami kraju i w Polsce widywana jest sporadycznie. Już niedługo ponownie wyleci na obóz treningowy przed maratonem w Osace. Po wizycie w Japonii będzie natomiast przygotowywać się do startu w kwietniowym DOZ Maratonie Łódź 2015.

– Rzeczywiście, rzadko mam okazję spotkać się z polskimi kibicami i miłośnikami biegania – przyznaje Karolina Jarzyńska. – Kalendarz startów i niezwykle ciężki trening wymuszają wielotygodniowe wyjazdy zagraniczne. W domu bywam „od święta” i zazwyczaj są to bardzo krótkie wizyty. Cieszę się, że tym razem będę mogła spotkać się z biegaczami na wspólnym treningu w Warszawie. Serdecznie zapraszam, postaram się dotrzymać tempa – dodaje ambasadorka marki ALE.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 29 listopada o godz. 11. Organizatorzy z agencji Sport Evolution zapraszają wszystkich fanów sportu do sklepu Fast Foot przy ul. Żelaznej 58-62 w Warszawie skąd Karolina Jarzyńska poprowadzi grupę biegaczy na wspólny trening do Ogrodu Saskiego. – Tempo zostanie dostosowane do najsłabszego uczestnika zajęć – obiecuje Piotr Jakóbik ze Sport Evolution. Będzie oczywiście rozgrzewka, rozciąganie oraz klasyczny trening biegowy – dodaje

Po zakończeniu ćwiczeń na uczestników wydarzenia czekać będzie w sklepie Fast Foot napój izotoniczny oraz upominki od sponsora zawodniczki.

Więcej informacji na TEJ stronie.

mat. pras. / red.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce