Razem lepiej, czyli ubierz drużynę z Power Canvas!

 

Razem lepiej, czyli ubierz drużynę z Power Canvas!


Opublikowane w pon., 14/11/2022 - 15:02

Treningi o tej porze? Oczywiście! Pamiętajcie, aby przygotować się do nich odpowiednio i zaopatrzcie się w ubrania zapewniające komfort termiczny podczas niskich temperatur. Stwórzcie dla swoich drużyn zimowe stylizacje!

 

Legginsy idealne na chłodniejsze dni

Legginsy to absolutny must have szafy biegacza, który będzie podstawą ubioru każdego jesiennego i zimowego treningu. Elastyczny materiał i płaskie szwy, a opcjonalnie również kieszonka, która pomieści klucze i kartę – to wyróżniki naszej tegorocznej nowości.

 

Zasada 3 warstw, czyli coś dla zmarzluchów

Zasada 3 warstw znana jest pewnie większości z Was. Trzy warstwy ubrań pozwalają zredukować straty ciepła, a nawet utrzymać to ciepło pomiędzy poszczególnymi elementami stroju, co jest szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. 

  1. Pierwsza warstwa to oczywiście oddychająca koszulka odprowadzająca wilgoć. 
  2. Druga warstwa jest tą izolacyjną, przeznaczoną do treningów w niskich temperaturach. Zazwyczaj jest to bluza, która utrzyma ciepło i zagwarantuje suchość.
  3. Trzecia warstwa to kurtka zaprojektowana z myślą o aktywności. Chroni przed wiatrem i deszczem, ale jednocześnie sprawia, że się nie przegrzejemy. 

 

Wybór bluzy

Ponieważ temperatury za oknem są coraz niższe, bardzo ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi termicznej podczas treningów – musimy znaleźć zdrowy balans pomiędzy przegrzaniem a wychłodzeniem organizmu. Bluza jako druga warstwa ochroni Was przed chłodem, odbierze wilgoć od pierwszej warstwy i przekaże ją dalej, a jednocześnie pozostanie lekka i oddychająca.

Bluzy biegowe występują w wersjach z kapturem lub bez niego, z różną długością zamka, posiadają różne kroje i dodatki. Ponieważ wszystkie spełniają swoją funkcję to w zasadzie od Was zależy, który model przypadnie Wam najbardziej do gustu.

 

Kurtka biegowa

Przy obecnej pogodzie kurtka to niezastąpiony element stroju biegowego. Osłoni Was od wiatru i chłodu, a także idealnie sprawdzi się podczas treningu w lekkim deszczu, ponieważ ma właściwości hydrofobowe. Przedłużany tył i specjalnie wydłużony kołnierz to krój idealny dla biegaczy, ponieważ chronią najbardziej newralgiczne miejsca – szyję i kark oraz lędźwia.

 

Ciepłe akcesoria

Dopełnieniem każdego jesienno-zimowego stroju są ciepłe akcesoria. Pamiętajcie, że czapka lub opaska oraz komin podczas treningów w niskich temperaturach są wręcz obowiązkowe! 

 

Czas na trening!

Czas wybrać idealny strój dla Waszej drużyny i z pomocą grafików stworzyć dla Was darmowy projekt. Chcecie się przekonać? Nic prostszego: https://powercanvas.pl/pl/oferta-zimowa

To co, wszystko gotowe? Ruszajcie zatem na wspólny trening, bo #togetherisbetter

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce