Runmageddon Camp by Itaka czyli wakacje dla aktywnych

 

Runmageddon Camp by Itaka czyli wakacje dla aktywnych


Opublikowane w pt., 01/03/2019 - 08:29

Runmageddon oraz Biuro Podróży Itaka zaproponowali proponują nową formę aktywnego wypoczynku. Dla osób szukających ciekawych pomysłów na wakacje przygotowali ofertę pn. Runmageddon Camp by Itaka, która łączy w sobie pobyt w egzotycznym kurorcie z treningiem przygotowującym do Runmageddonu. Szczegóły w komunikacie prasowym (poniżej).

Od marca br. osoby, które podczas urlopu chciałby połączyć odpoczynek z aktywnością fizyczną znajdą w ofercie Runmageddonu nową, innowacyjną ofertę.  RMG Camp by Itaka to propozycja siedmiodniowych pobytów w najpiękniejszych zakątkach świata  połączonych z treningiem przygotowującym do pokonania Runmageddonu.

- Patrząc na rosnąca popularność Runmageddonu widać, że Polacy coraz chętniej podejmują się sportowych, niecodziennych wyzwań. Dlatego też razem z Biurem Podróży Itaka stworzyliśmy ofertę wakacji dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko odpoczynku w pięknym miejscu. Z jednej strony proponujemy im urzekające widoki, komfortowy hotel i dostęp nadmorskich plaż. Z drugiej zapraszamy ich do wspólnego treningu, który pozwoli zadbać im o formę - mówi project manager Maciej Samokar. 

Wakacyjną ofertę Runmageddon Camp by Itaka wyróżnia możliwość uczestniczenia w specjalnie opracowanym treningu przygotowującym do pokonania Runmageddonu. Każdego dnia pobytu, wczasowicze będą mogli wziąć udział w zajęciach sportowych. Razem z trenerem Runmageddonu Tomaszem Żakiem będą przygotowywać się do do startu w tym popularnym biegu przeszkodowym. Zadbają o swoją kondycję, sprawność fizyczną, poznając elementy treningu siłowego, obwodowego czy szybkościowego.  Treningi odbywać się będą rano i wieczorem. Podczas nich trener Runmageddonu  zapozna uczestników z tajnikami przygotowań do udziału w ekstremalnym biegu. Zaprosi do wspólnej, sportowej zabawy w pokonywanie przeszkód oraz nauczy, jak odżywiać się oraz właściwie suplementować dietę.

- Nasza wspólna przygoda będzie pełna ciekawych sportowych wyzwań w pięknych okolicznościach przyrody. Będziemy, jak na Runmageddonie biegać, skakać po plaży, pokonywać wody ciepłego morza i przeróżne naturalne przeszkody, jakie spotkamy na swojej drodze. Nauczymy się jak właściwie rozciągać się po ukończonym treningu oraz jak dbać o swoją dietę. - mówi trener Tomasz Żak.

W dniu 1 marca na polski rynek turystyczny trafi pierwsza oferta aktywnych wakacji z Itaką i Runmageddonem. Obejmie ona swoim zakresem siedmiodniowy pobyt w Bułgarii w pięciogwiazdkowym hotelu Barcelo Royal Beach, wyżywienie, ubezpiecznie oraz przeloty samolotem. 

Więcej informacji o Runmageddon Camp by Itaka - TUTAJ.

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce