Salvequick do biegania i na co dzień. Zadbaj o swoje stopy

 

Salvequick do biegania i na co dzień. Zadbaj o swoje stopy


Opublikowane w pt., 25/09/2015 - 10:30

Salvequick to jedna z najbardziej znanych i popularnych marek plastrów w krajach europejskich. Oferuje wysokiej jakości plastry, dbając o to, aby każdy ich element był maksymalnie dopracowany.

Jednocześnie marka Salvequick przenosi zaawansowane sposoby leczenia ran, wcześniej stosowane tylko w szpitalach, do opatrunków dostępnych na rynku masowym (np. plastry Salvequick Silver Technology– antybakteryjne plastry zmniejszające ryzyko infekcji, Salvequick Aqua Block – wodoszczelne plastry przyspieszające gojenie, zmniejszające ryzyko powstawania blizn).

Oferta Salvequick to również plastry specjalistyczne FOOT CARE - hydrokoloidowe plastry na pęcherze i otarcia, plastry na odciski z 40mg zawartością kwasu salicylowego oraz szeroki wybór plastrów dla dzieci z bajkowymi kolorowymi wzorami pomagającymi odwrócić uwagę dziecka od przykrego zdarzenia jakim jest skaleczenie.

Bogata i zróżnicowana oferta sprawia, że każdy może dobrać plaster odpowiedni do swoich wymagań i rodzaju skaleczenia. Plastry Salvequick, wykonane z najnowocześniejszych materiałów i według najnowocześniejszych technologii, to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwo stosowania.

Salvequick Silver Technology – antybakteryjne plastry zmniejszające ryzyko infekcji Podstawowym warunkiem prawidłowego gojenia ran jest ograniczenie ryzyka infekcji. Srebro jest jednym z najbardziej popularnych środków antyseptycznych dodawanych do opatrunków. Srebro zawarte w plastrach Salvequick Silver Technology nie przedostaje się do rany, lecz zostaje na opatrunku i pomaga redukować ryzyko infekcji.

Salvequick Aqua Block – przyspiesza gojenie, zmniejsza ryzyko powstawania blizn. Wodoszczelne plastry Salvequick Aqua Block bazują na koncepcji gojenia ran w środowisku wilgotnym, dzięki czemu rany goją się szybciej i zmniejsza się ryzyko powstawania blizny. Najbardziej zaawansowane plastry w ofercie Salvequick.

Hydrokoloidowe plastry Salvequick – na pęcherze i otarcia działają jak dodatkowa warstwa skory. Idealnie przylegają oraz pomagają utrzymać lekko wilgotne środowisko. Mogą być stosowane profilaktycznie, w celu zapobiegania tworzeniu się pęcherzy i otarć, jak również przyspieszają gojenie już istniejących.

Plastry Salvequick na odciski z kwasem salicylowym: redukują ból, jeden plaster zawiera 40 mg kwasu salicylowego. Plastry pozwalają usunąć odcisk już po 4 dniach.

Plastry Salvequick dla dzieci to więcej niż zwykłe plastry. Bajkowe, kolorowe wzory pomagają odwrócić uwagę dziecka od przykrego zdarzenia, jakim jest skaleczenie.

Marka Salvequick to jeden z partnerów PZU Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju. Wspólnie promujemy aktywność fizyczną i popularyzujemy biegania jako najprostsza forma uprawiania sportu oraz jeden z elementów zdrowego stylu życia. Zwiększamy też świadomość biegaczy jak poprawnie i zdrowo uprawiać tę dyscyplinę i jak radzić sobie z kontuzjami. Rekomendujemy produkty Salvequick w urazach stopy.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce