Spotify także z Runkeeper!

 

Spotify także z Runkeeper!


Opublikowane w pt., 30/01/2015 - 09:02

Nie tak dawno informowaliśmy Was o mariażu serwisu muzycznego Spotify z firmą Adidas. Po podaniu lokalizacji, dystansu, który chcemy przebiec, zainteresowań muzycznych oraz stopnia intensywności treningu, system dobierze dla Nas optymalną playlistę w Spotify, która „pomoże pozytywnie nakręcić się na cały trening"  reklamowano usługę pn. #boostyourrun.

Spotify postanowiło pójść za ciosem i jeszcze bardziej wtopić się w biegowy świat. Serwis nawiązał współpracę z twórcami aplikacji RunKeeper, jednej z najpopularniejszych aplikacji treningowo motywacyjnych dla amatorów i profesjonalistów sportów biegowych.

Już dziś posiadacze urządzeń z systemem iOS mogą skorzystać z integracji Spotify w RunKeeper. Opcji personalizacji playlisty na czas treningu jest sporo od domyślnych, podsuwanych przez Spotify na etapie głównego ekranu, po autorskie zestawienia, dostosowane jeszcze bardziej do naszego gustu.

Warunek jest jeden – musimy posiadać konto Premium w Spotify, by móc skorzystać z tej integracji. Koszt 20 zł miesięcznie. W zamian otrzymujemy dostęp do ponad 30 mln utworów i niemal studyjną jakość nagrań.

red.

źrodło: Antyweb.pl

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce