W marcu warsztaty dla podkarpackich biegaczy

 

W marcu warsztaty dla podkarpackich biegaczy


Opublikowane w pt., 28/02/2014 - 16:02

Organizatorzy VII Półmaratonu Rzeszowskiego oraz I Ultramaratonu Podkarpackiego w partnerstwie z Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym REH-MEDIQ zapraszają na warsztaty biegowe poświęcone zagadnieniom z zakresu fizjoterapii, treningu motorycznego, psychologii sportu oraz praktyki dotyczącej strategii biegów na dystansach maratońskich i ultramaratońskich.

Warsztaty odbędą się 22 marca w hali sportowej Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej. Potrwają 7 godzin (od 9:00 do 15:00). 

Zajęcia poprowadzą eksperci w zakresie fizjoterapii, treningu biegowego, psychologii sportu i praktyki biegowej, pracownicy REH-MEDIQ:

Krzysztof Wróbel przeprowadzi ocenę i trening funkcjonalny uczestników, ćwiczenia z zakresu stabilizacji tułowia.

Wojciech Sroka przedstawi podstawowe zagadnienia z zakresu psychologii sportu i rolę treningu mentalnego w przygotowaniach do biegów długodystansowych.

Michał Gąsiorski podzieli się swoją wiedzą z zagadnień dotyczących treningu objętościowego w okresie przygotowawczym oraz przeprowadzi ćwiczenia z kształtowania techniki biegowej.

Na zakończenie Robert Korab zaprezentuje własne doświadczenia dotyczące praktyki biegowej oraz przeprowadzi panel dyskusyjny.

Dla uczestników VII Półmaratonu Rzeszowskiego oraz I Ultramaratonu Podkarpackiego przewidziana jest zniżka 20% - koszt warsztatów wynosi 80 złotych.

Osoby zainteresowane warsztatami proszone są o kontakt:

Krzysztof Wróbel – 602 625 100, email: kwrobel@rehmediq.pl

Warsztaty potrwają 7 godzin (od 9:00 do 15:00). 

Więcej informacji:

http://www.rehmediq.pl/oferta,osoby-indywidualne.html

org. / gr

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce