W niedzielę potrenuj w Górach Świętokrzyskich

 

W niedzielę potrenuj w Górach Świętokrzyskich


Opublikowane w wt., 04/03/2014 - 15:46

W najbliższą niedzielę, tj. 9 marca, w Górach Świętokrzyskich będzie można wziąć udział w bezpłatnych zajęciach marszobiegowych. Trening skierowany jest do początkujących biegaczy.

Zajęcia poprowadzą dwaj znani organizatorzy imprez biegowych. Jednym z trenerów jest Jacek Wojtarek, były kolarz i biegacz, a obecnie szkoleniowiec Opoczno Sport Team. Uczestnicy treningu zdobędą górę św. Katarzyny i poszerzą wiedzę, jak być lepszymi sportowcami.

– Jest to trening skierowany do każdego amatora. Będziemy dopasowywać trasę i tempo do możliwości uczestników. Nie będzie forsowania organizmu. Zajęciami chcemy zachęcić uczestników do biegania oraz do aktywnego wypoczynku, zwłaszcza do ruchu poza miastem, w terenie, spotkania się z przyrodą – mówi Jacek Wojtarek.

Zajęcia są praktycznie bezpłatne. Jedyne opłaty to bilety wstępu do Świętokrzyskiego Parku Narodowego w cenie 6,50 zł (bilet normalny) i 3,25 zł (ulgowy), oraz oczywiście dojazd na miejsce.

Trening rozpocznie się w niedzielę o godzinie 11:00. Jak mówi organizator, prawdopodobnie trening zakończy się wspólnym ogniskiem lub grillem. Podobnie będzie w kolejnych odsłonach spotkań, bo mają one mieć charakter cykliczny. W przyszłym miesiącu organizatorzy chcą zorganizować trzydniowy wyjazd do Zakopanego po naukę i – jak mówi Jacek Wojtarek – „ładowanie akumulatorów”.

Kontakt z organizatorami:

Jacek Wojtarek - jacekwojtarek@wp.pl

Piotr Jesionek - pejot886@wp.pl

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/610690355682961/?notif_t=plan_user_invited

RZ

Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce