Warszawa, Konstancin: Trenuj do Runmageddonu

 

Warszawa, Konstancin: Trenuj do Runmageddonu


Opublikowane w sob., 04/05/2019 - 08:54

W maju odbędą się dwa treningi przygotowujące do Runmageddon. Pierwszy z nich w Hangarze 646 w dzielnicy Targówek, a drugi na terenie Centrum Sportów Wodnych Wawa Wake w Kostancinie-Jeziornej.

W  ostatnim tygodniu uczestnicy popularnego reality show pokonywali swój mini Runmageddon, a już za trzy tygodnie mieszkańcy Warszawy i okolic sprawdzą się na torze warszawskiego Runmageddonu. Kolejna edycja najpopularniejszego w Polsce cyklu ekstremalnych biegów z przeszkodami zaplanowana jest na dni 25-26 maja br. Tegoroczne wydarzenie będzie wyjątkowe, bo odbędzie się na terenie Ptak Warsaw Expo, gdzie w tych dniach odbywać się będą również największe sportowe Go Active Show. Do Runmageddonu Warszawa zostały jeszcze trzy tygodnie, więc najwyższy czas rozpocząć regularne treningi.

Organizator Runmageddonu, partner treningowy marka Samsung oraz partnerskie kluby specjalnie dla osób, którzy przygotowują się do startu, zaplanowali dwa treningi, podczas których poznać będzie można tajniki przygotowań do Runmageddonu.

Pierwszy z nich, dedykowany zarówno dorosłym jak i dzieciom odbędzie się w dniu 7 maja w godzinach 19:00-22:00 w Hangarze 646 w dzielnicy Targówek. W tym najnowocześniejszym parku trampolin z indoorowymi torami przeszkód na uczestników będzie czekać prawdziwy wycisk, dzięki któremu poczują przedsmak prawdziwego Runmageddonu. Drugi z nich, zaplanowany na 18 maja br.  rozegra się na terenie Centrum Sportów Wodnych Wawa Wake w Kostancinie-Jeziornej. W trakcie tego treningu dorośli uczestnicy będą mogli zmierzyć się kilkoma przeszkodami Runmageddonu, a dzieci będą mogły wyszaleć się na wodnym torze WAWA WAKE.

Dwa spotkania treningowe będą zarówno runmageddonowym preludium jak i  świetną okazją dla całych rodzin do spędzenia aktywnego popołudnia. Zapisy na wydarzenia dostępne są pod następującymi stronami: trening Hangar 646 https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-hangar-... oraz WawaWake: https://www.runmageddon.pl/imprezy/morderczy-trening-runmageddon-wawawak....

Runmageddon Ptak Warsaw Expo odbędzie się w dniach 25-26 maja. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w 5 formułach. Najmłodsi w wieku 4-11 lat staną przed zadaniem pokonania jednokilometrowego Runmageddonu Kids z 10 utrudnieniami. Nastolatkowie 12-15 lat będą mogli sprawdzić się na dwukilometrowej trasie JUNIOR z 15 przeszkodami.  Osoby dorosłe oraz te, które skończyły już 16 lat będą miały do wyboru, aż 2 formuły zróżnicowane poziomem trudności: INTRO - 3 kilometrowy odcinek z 15 przeszkodami i REKRUT 6 kilometrowy z 30 utrudnieniami. Osoby, które skończyły 18 lat będą mogły zmierzyć się z 12 kilometrową formułą Classic najeżoną 50 przeszkodami. Zapisy na wydarzenie już trwają i dostępne są na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-warszawa-25-05-2019.

źródło: Runmageddon


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce