Warszawa: Trenuj z KGB (luty, marzec 2015)

 

Warszawa: Trenuj z KGB (luty, marzec 2015)


Opublikowane w pon., 12/01/2015 - 13:59

Podobno realizacja postanowień noworocznych u wielu osób kończy się wraz z pierwszym tygodniem stycznia, dlatego już teraz przedstawiam rozpiskę i cele treningowe KGB – Koleżeńskiej Grupy Biegowej, żeby jeszcze chęci tym co do końca przekonani do biegania nie są wystarczyło…

Dota Szymborska, Ambasadorka Festiwalu Biegowego 

Tak dla przypomnienia (wszystko jest w zakładce KGB). 

Koleżeńska Grupa Biegowa (KGB) to grupa biegowa, wspólnie przygotowujemy się do startów w zawodach na różnych dystansach, zróżnicowany trening pozwala wspólnie biegać w weekend a w tygodniu realizować swoje plany treningowe. Razem startujemy na zawodach co oznacza, że wspieramy siebie na trasie i dopingujemy na mecie.

Grupa powstała rok temu w lutym, od tego czasu wspólnie wystartowaliśmy w:

  • parkrun Praga – 5 km,
  • PZU Półmaraton Warszawski,
  • Bieg na 10 km w czasie Warsaw Orlen Marathon,
  • Sztafecie Maratońskiej Ekiden,
  • Biegu o Staż 5 km,
  • Biegu Powstania Warszawskiego 5 km,
  • Bieg na 5 km w czasie PZU Maratonu Warszawskiego,
  • Biegnij Warszawo 10 km
  • Sztafecie 10k Parking Relay

Startujemy zarówno indywidualnie jak i tworzymy drużynę do udziału w sztafetach – Maratońskiej Ekiden i Parking Relay.

Tym co nas wyróżnia to jest szacunek dla planów startowych klubowiczów – niezależnie od tego czy biegamy po to zrobić życiówkę, być na pudle czy po to by przebiec dany dystans łączy nas radość z treningów i uśmiech na mecie.

Wracając od planowania i noworocznych postanowień już dziś można się zapisywać na darmowe KGBowskie treningi. Rozpiska na dwa miesiące – luty i marzec pozwoli wszystkim znaleźć choć kilka wolnych chwil na trening.

Bardzo miło mi poinformować, że również w tym roku TIMEX przygotował niespodzianki dla klubowiczów – tym razem są to dużo bardziej zaawansowane (niż rok temu) zegarki TIMEX IRONMAN 250LAP. To super zegarki – mam taki różowy, które są nie tylko bardzo dokładne, mierzą okrążenia, mają dotykowy ekran, są w pełni wodoszczelne to jeszcze do tego ślicznie wyglądają i mają wiele funkcji – można sobie pstrykać do woli i podświetlać ekran też!

Zegarki będą rozlosowywane co 4 treningi, warunkiem przeprowadzenia losowania jest obecność minimum 10 osób na trening. Zatem pamiętajcie by być w czasie sprawdzania listy obecności!

Nasze plany na ten rok są ambitne, część z nas zadebiutuje w Maratonie, część będzie poprawiać czas w „połówce”, niektórzy nie zamierzają startować w zawodach co nie przeszkadza im starannie trenować – tak też można!

Kalendarz treningów przedstawia się następująco wraz z krótkim opisem na kolejnych stronach. 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce