Wrocław: Pro Run zaprasza na treningi

 

Wrocław: Pro Run zaprasza na treningi


Opublikowane w śr., 23/11/2016 - 14:20

Stowarzyszenie "Pro Run" ruszy z nowym cyklem treningów. Ale nie dla wszystkich - zajęcia przeznaczone są dla doświadczonych biegaczy. 

- Naszym głównym celem będą starty na 10 km. Jeśli planujesz poprawić swój dotychczasowy rekord i czerpać więcej radości z biegania, a jednocześnie masz doświadczenie biegowe i odwagę trenować systematycznie 4 dni w tygodniu - ta grupa jest dla Ciebie! - zachęca Pro Run.

Wrocławianie stawiają na jakość treningów. - Będziemy pracować głównie nad poprawą wytrzymałości szybkościowej oraz technice biegu poprzez trening specjalistyczny. Twoje doświadczenie i nasza wspólna intensywna praca na treningach, to dobra inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości również na innych dystansach. Czas zmienić swój punkt widzenia, nie czekaj zacznij już teraz! 

Treningi odbywają się w terenie i na stadionie lekkoatletycznym i prowadzi je doświadczony biegacz i trener Grzegorz Wcisło.

Spotkania w czwartki o 18.00 i niedziele o 9.00 na Stadionie Olimpijskim. Do dyspozycji uczestników zajęć są szatnie z natryskami. Dwa pozostałe treningi, które uwzględnia program zajęć trzeba wykonać już samodzielnie.

Wpisowe: 30 zł miesięcznie lub poprzez karty: Benefit Multisport, Fit Profit, OK System.

źródło: Stowarzyszenie Pro Run

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce