Wrocław: Startuje Akademia (pół)maratonu 21K.pl

 

Wrocław: Startuje Akademia (pół)maratonu 21K.pl


Opublikowane w pt., 12/02/2016 - 09:16

Akademia (pół)maratonu 21K.pl to ni mniej ni więcej cykl treningów biegowych przygotowujący do półmaratonu i/lub maratonu. Program rusza 1 marca o godz. 19.00. Pierwsze zajęcia będą odbywały się w parku Południowym. Natomiast od 29 marca miejscem spotkań będzie park Grabiszyński.

Zajęcia poprowadzą znani dolnośląscy maratończycy - Adam Draczyński, Tomasz Sobczyk, Mieszko Wiktorski i Andrzej Witek (kliknij w grafikę by zobaczyć biegowe CV trenerów).


Chętni zostaną podzieleni na trzy grupy w zależności od stopnia zaawansowania. W programie mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie. Grupy treningowe będą spotykały się dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki. Poza tym uczestnicy będą otrzymywali od swoich trenerów „zadania domowe”, czyli dodatkowe jednostki treningowe do samodzielnej realizacji. 

Biegacze będą uczyć się m.in. poprawnej techniki biegowej, a także pracować nad wytrzymałością.

Na uczestników 21K.pl czeka pakiet korzyści, czyli specjalne oferty przygotowane przez partnerów programu. 

- Zawodnicy otrzymają m.in. 20% rabatu na odzież marki Newline, 10% rabatu na cały asortyment w Sklepie Biegowym (sklepbiegowy.com). Firma Mactronic ufundowała dla naszych podopiecznych opaski LED, dzięki którym każdy biegacz będzie mógł czuć się bezpiecznie podczas wieczornych treningów – mówi Mieszko Wiktorski – pomysłodawca Akademii (pół)maratonu 21K.pl. Organizatorzy szykują też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Aby dołączyć do grupy, należy wypełnić formularz, który znajduje się TUTAJ, oraz przesłać go na adres info@21k.pl. Należy też wnieść opłatę w wysokości 229 zł (opłata za cały cykl szkoleniowy – 7 miesięcy).

Trenuj z nami!

Jesteśmy grupą pasjonatów. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wspólnego biegania, abyście mogli spełnić swoje marzenia – przebiec półmaraton, przebiec maraton. Kluczem do sukcesu są systematyczne treningi. My, doświadczeni trenerzy, sprawimy, że przygotowania do tych wydarzeń staną się piękną przygodą. Nauczymy Was poprawnej techniki biegowej. Pomożemy też zbudować świetną kondycję. Dla każdego znajdziemy czas. Każdemu podpowiemy, w jaki sposób osiągnąć wymarzony rezultat. Udział w projekcie to szansa na poznanie ciekawych ludzi.

Pierwszy trening odbędzie się 1 marca o godz. 19.00 w parku Południowym. Zbiórka obok pomnika Fryderyka Chopina. Od 29 marca miejscem spotkań będzie park Grabiszyński. Zajęcia będą odbywać się regularnie, dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki o godz. 19:00. Cykl treningów potrwa do końca września.

Na uczestników Akademii (pół)maratonu 21K.pl czeka pakiet korzyści, czyli specjalne oferty przygotowane przez partnerów programu. Zawodnicy otrzymają m.in. 20% rabatu na odzież duńskiej marki Newline, 10% rabatu na cały asortyment w Sklepie Biegowym (sklepbiegowy.com). Firma Mactronic zapewni opaski LED, dzięki którym biegacze będą mogli czuć się bezpiecznie podczas wieczornych treningów. Szykujemy też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Dołącz do nas już dziś. Opłata za udział w treningach Akademii (pół)maratonu 21K.pl (7 miesięcy) wynosi 229 zł.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie internetowej www.21k.pl.

Ze sportowymi pozdrowieniami
Adam Draczyński
Tomasz Sobczyk
Mieszko Wiktorski
Andrzej Witek

red. / na podst. mat. pras.

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce