Dokładnie tydzień minął od półmaratonu w Warszawie, a tu znowu Pabianicki Półmaraton

 

Dokładnie tydzień minął od półmaratonu w Warszawie, a tu znowu Pabianicki Półmaraton


Opublikowane w pon., 04/04/2022 - 11:04

Od półmaratonu w Warszawie tydzień minął, a tu znowu Pabianicki Półmaraton

I jak tu zregenerować, jak zrobić formę, gdzie zamówić pogodę. Było ciekawe, a zaczęło się na samym początku. Na pierwszym albo 2. km zauważyłem że spauzował mi Garmin i "straciłem" ok. 350m dystansu no i czas też. Więc patrzeć na zegarek było bez sensu.

Wszystkie nadzieje na pacemakerów i na jakiś swoje odczucia. Bliżej do 5km dwa razy rozwiązywał się mi sznurek. Zmarzniętymi palcami szybko i mocno to nie zawiążesz. Musiałem stawać, potem gonić grupę, nadrabiać...

Zobacz też: Zostań Ambasadorem Festiwalu Biegowego. Zostało niewiele czasu!

Dalej też było odczuwalne szarpanie tempa. Chłopaki "zajączki" swoją robotę zrobili, ale odcinki mieliśmy różne. I 4:03, i 4:22... Może ten wiatr przeszkadzał. No tak, bo najgorsze jest wiatr.

Od półmaratonu w Warszawie tydzień minął, a tu znowu Pabianicki Półmaraton

Pytacie czy mam dietę. Nie, żadnej nie mam. A na pewno przydałaby się. Ćwiczenia, sprawność, siłownia... też nie. Interwały, tempówki nie pamiętam kiedy robiłem. Siły biegowej brak...

 Z trenerem nie współpracuję, na obozy nie jeżdżę.. Ale jakoś te 80 kilo biegają sobie, z treningu ultra. Same długie wolne wybiegania, no chyba że parę razy może jakiś szybszy parkrun wpadnie. Chociaż szczerze to ostatnio kilometraż dużo spadł przez te półmaratony. Ale jeszcze mam trochę czasu pokręcić kilometry. Oby zdrowie dopisało.

No i jednak udało się znowu pobiec po życiówkę. 16 sekund z Wawy urwałem ,co nie może nie cieszyć.

tydzień minął od półmaratonu w Warszawie, a tu znowu Pabianicki Półmaraton

X Pabianicki Polmaraton Wszystko Gra:
msc open - 80
czas: 01:28:31
M30 - 33

Dziękuję wszystkim za doping, za wsparcie. Było miło znowu zobaczyć tylu znajomych biegowych świrów. Nie dajmy się. Robimy swoje. (Viktor Volkov, Ambasador Festiwalu Biegowego)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce