Enea IRONMAN 70.3 Gdynia w randze MP. Wymagane licencje


Opublikowane w czw., 07/12/2017 - 12:51

W trakcie niedawnej Gali Polskiego Triathlonu władze PZTri ogłosiły lokalizacje przyszłorocznych Mistrzostw Polski. Rywalizacja o medale na dystansie średnim w kategorii PRO i Age Group odbędzie się podczas Enea IRONMAN 70.3 Gdynia 2018. Organizatorzy zapraszają do Gdyni w dniach 3-5 sierpnia 2018 roku.

– 5 sierpnia 2018 roku, razem z Polskim Związkiem Triathlonu, zapraszamy do Gdyni najlepszych polskich zawodników, zarówno z kategorii PRO, jak również w kategoriach wiekowych. Kolejny już raz na Gali Polskiego Triathlonu otrzymaliśmy statuetkę Imprezy Roku na dystansie Długim i Ultradługim. Cieszymy się, że zawodnicy doceniają naszą organizację i że spełniamy ich oczekiwania. Liczymy, że 5 sierpnia w Gdyni najlepsi polscy triathloniści stoczą wyrównaną walkę nie tylko o medale Mistrzostw Polski, ale także z zagranicznymi przeciwnikami – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Swój start w Enea IRONMAN 70.3 Gdynia potwierdził już Łukasz Kalaszczyński – obecny Mistrz Polski na dystansie średnim oraz pierwszy Polak na mecie tegorocznych zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

– Podczas zawodów Enea IRONMAN 70.3 Gdynia będę chciał pokazać się z jak najlepszej strony. Obrona tytułu Mistrza Polski to jeden z głównych celów w przyszłym sezonie. Poza walką o medale moim celem jest znaleźć się na podium imprezy. Do zobaczenia na linii startu - mówi Łukasz Kalaszczyński.

Aby być klasyfikowanym w ramach Mistrzostw Polski należy:

  • w przypadku Age Group - w dniu startu posiadać aktualną licencję Polskiego Związku Triathlonu (obowiązywać będą zarówno licencje całoroczne, jak i jednorazowe),
  • w przypadku zawodników PRO - posiadać licencję PZTri oraz licencję Pro Membership WTC.

Zapisy start

Organizatorzy przygotowali w sumie 2500 pakietów startowych. Ceny pakietów na dystans IRONMAN 70.3 zaczynają się od 175 euro. Po przekroczeniu 1500 zgłoszeń, kolejne 500 miejsc dostępne będzie w cenie 200 euro, a ostatnie 500 sztuk – 225 euro.

Ruszyły też rejestracje na imprezę towarzyszącą na dystansie sprinterskim, która rozegrana zostanie 4 sierpnia, czyli dzień przed głównymi zawodami. Do sprzedaży trafiło 1000 pakietów w cenie od 250 złotych.

Więcej informacji o zawodach można znaleźć na stronie ironmangdynia.pl

mat. pras.


Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce