Setny ParkRun

 

Setny ParkRun


Opublikowane w pon., 18/12/2023 - 16:40

500 km w ramach biegu #parkrun
100 startów i 100 finiszów w sobotni poranek.
Wiele pozytywnych chwil i masa sportowej energii!
Każdy kto zaczyna weekend na biegowo, ten wie, że na parkrun możesz spotkać wielu wspaniałych ludzi, których inaczej byś nie poznał. To naprawdę przyciąga i łączy ludzi w każdym wieku, o różnym pochodzeniu i o różnych umiejętnościach. Trudno już wyobrazić sobie sobotę bez tej przebieżki. 20-30 minut, ale jakie to dobre dla zdrowia!
Po raz setny udałem się tam gdzie wszystko się zaczęło.

20.04.2019 debiut w parkrun Pabianice, a dzisiaj jubileusz - mój setny bieg.
Raz byłem na parkrun Las Łagiewnicki, 7 razy uzbierało się w parku Poniatowskiego parkrun Łódź, no i 92 w parku Wolności.
Na początek gratulacje i życzenia dla mnie od uczestników na kolejnych 100 parkrunów. Na koniec mały poczęstunek ode mnie dla wszystkich kto przyszedł pobiegać, pomóc jako wolontariusz, no i oczywiście dla koordynatora biegu.
A sam bieg bez jakichś rekordów. Ale wygrany. Ostatnio miałem trudności z treningiem, więc nie było sensu biec na czas, tylko na miejsce. Na szczęście dla mnie nie stawili się dzisiaj na starcie ci najszybszi z naszej lokalizacji. Także moim zadaniem było mocno ruszyć do przodu i utrzymać pozycję. Udało się! Samotni bieg, pod moją kontrolą i pierwsze miejsce w jubileuszowej edycji!
Biorę się za kolejne 100 a może nawet i 150, 500 biegów?.. Kto wie, kto wie.

 

Viktor Volkov, Ambasador Festiwalu Biegowego

fot. archiwum ambasadora

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce