Walentynkowo… przy moście. Wrocław zaprasza

 

Walentynkowo… przy moście. Wrocław zaprasza


Opublikowane w pon., 10/02/2014 - 15:35

Wrocław

Bieganie sprzyja nowym znajomościom. A te potrafią przerodzić się w miłość, czego dowodzą choćby przykłady biegowych małżeństw Olgi i Pawła Ochalów czy Matyldy i Piotra Kowalów. Dopomóc szczęściu mieszkańcy Dolnego Śląska mogą startując w Lovers Run - pierwszym walentynkowym biegu we Wrocławiu, który zaplanowano na najbliższy piątek.   

Imprezę organizują Frankie’s i sklepbiegacza.pl.

„Zbieramy się 14 lutego o godz. 16:30 przy moście Tumskim, a o 17:00 startujemy połączeni w pary. Biegniemy ok. 5 km najpiękniejszą trasą Wrocławia i pokazujemy, że fajnie jest po prostu trzymać się za ręce i biec” – zachęcają organizatorzy imprezy, która w zamierzeniu ma być alternatywą dla „pluszowych serduszek i romantycznych kolacji”.

Jak anonsują inicjatorzy biegu, uczestników poprowadzi Sylwia Ejdys, olimpijka z Pekinu w biegu na 1500m. „Na mecie przy Frankie's ulicy Wita Stwosza pięknie podziękujemy Wam za wspólne walentynki i zaprosimy na orzeźwiający sok!”.

Bieg dedykowany jest singlom i parom. Nie ma wpisowego. Organizatorzy zastrzegają możliwość przeniesienia biegu na inny termin w razie bardzo złych warunków pogodowych

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/281397212014050/

Trasa:

http://loversrun.evenea.pl/?source=evenea-directory

GR

 

Tagi:

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce