„Wybiegaj Sprawność” uhonorowany Champ Award!

 

„Wybiegaj Sprawność” uhonorowany Champ Award!


Opublikowane w pt., 30/03/2018 - 11:49

Warszawski „Wybiegaj Sprawność” to bieg, w którym można połączyć swoją biegową pasję z pomaganiem innym. Dzięki biegaczom i zaangażowaniu sponsorów, każdego roku udaje się zorganizować atrakcyjną imprezę biegową, ale także zakupić wózki dla osób niepełnosprawnych, wesprzeć ich rehabilitację, pomóc w uprawianiu sportu, spełnić marzenia.

Za tak potrzebną społecznie działalność Stowarzyszenie „Dać Siebie Innym” jest doceniane przez biegaczy i kapituły najważniejszych plebiscytów w kraju. Czytelnicy naszego portalu i uczestnicy Festiwalu Biegowego w Krynicy, w 2015 r. wybrali „Wybiegaj Sprawność” Biegowym Wydarzeniem Roku 2014/2015. Wielkie serce dla sportu, doceniła również kapituła Plebiscytu Przeglądu Sportowego i TVP, która w 2017 r. wręczyła championa Januszowi Bukowskiemu, twórcy Stowarzyszenia. Na początku tego roku ogłoszono, że „Wybiegaj Sprawność” zostało także Imprezą Roku 2017r. w stolicy.

Na tym jednak nie koniec! Janusz Bukowski odebrał właśnie statuetkę w kategorii Running Awards, podczas gali rozdania The Champ Awards. Plebiscyt honoruje najważniejsze wydarzenia minionego roku, zwłaszcza takie, które mają znaczący wpływ na rozwój sportu i łączą świat sportu ze światem biznesu. Od edycji 2015/2016 na wyróżnienie mogą także liczyć imprezy biegowe, które mają wpływ na rozwój lokalnych społeczności. Ambasadorem Plebiscytu jest były hokeista Mariusz Czerkawski.

- Nie zdawałem sobie sprawy, że Wybiegaj Sprawność jest brane pod uwagę, w tym konkursie. Byłem zaskoczony, gdy dostałem informację, że nasza praca została dostrzeżona przez tę kapitułę. Nagroda była dla mnie ogromną niespodzianką i radością. Nie działam dla nagród, po prostu robię to, co robię, by pomagać innym. Jednak nie kryję, że taki rodzaj docenienia starań i wysiłków, to zawsze motywacja do dalszego działania - powiedział nam Janusz Bukowski.

Gratulujemy! I prosimy o więcej!

IB


Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce