Wybieramy Biegaczkę i Biegacza 15-lecia Festiwalu Biegowego. Wyślij zgłoszenie!

 

Wybieramy Biegaczkę i Biegacza 15-lecia Festiwalu Biegowego. Wyślij zgłoszenie!


Opublikowane w sob., 02/03/2024 - 09:25

Festiwal Biegowy jest wydarzeniem, które przez lata wyrobiło sobie wśród sportowców niezwykle uznaną markę. Co roku uczestniczą w nim z nadzieją na przeżywanie pięknych chwil i nigdy się nie rozczarowują. To także miejsce, w którym rodzą się nowe przyjaźnie, a nawet miłości…

Nieważne czy wystartujecie na 1, 10, 42 czy 100 km. Nieważne czy wybierzecie Bieg Przebierańców czy Bieg na Milę. Każdy tworzy historię tego wydarzenia. Na starcie zameldowały się już dziesiątki tysięcy osób. Nie brakowało ich też kilka miesięcy temu w Piwnicznej. Niektórzy wręcz odliczają dni, by ponownie spotkać tych wszystkich pasjonatów w jednym miejscu!

W tym roku Festiwal Biegowy odbędzie się już po raz piętnasty. To liczba wyjątkowa. Do pełnoletności coraz bliżej. Takie okrągłe rocznice dają okazje do świętowania. Możemy być zatem pewni, że od 6 do 8 września czeka nas prawdziwe sportowe święto pełne niespodzianek.

Wybieramy Biegaczkę i Biegacza 15-lecia Festiwalu Biegowego

Pora więc wybrać Najlepszego Biegacza i Najlepszą Biegaczkę 15-lecia. Kandydatury może przysyłać każdy. Wystarczy wypełnić internetowy formularz, a w razie wątpliwości wysłać maila na adres t.kowalski@festiwalbiegow.pl. Jeśli zgłaszacie się sami, do formularza koniecznie dołączcie również swoje biegowe zdjęcie, a razie zgłaszania innej osoby - zdjęcie kandydatki lub kandydata. Na wszystkie zgłoszenia czekamy do 10 lipca 2024 roku.

Jeśli nadejdą zgłoszenia i zostaną wyłonieni finaliści, zaprezentujemy Wam wszystkich kandydatów. Następnie czeka nas głosowanie. Każdy będzie mógł w nim uczestniczyć. Tym samym również czytelnicy Festiwalbiegowy.pl oraz ludzie związani z biegami wybiorą dwójkę zwycięzców.

Tytuły Biegaczki i Biegacza 15-lecia zostaną uroczyście przyznane we wrześniu podczas 15. Festiwalu Biegowego. Kto będzie się mógł pochwalić tym zaszczytnym tytułem? Wkrótce się przekonamy. Jednocześnie przypominamy, że Wy również możecie zostać częścią historii festiwalu i wziąć w nim udział. Zarejestrować możecie się TUTAJ. Naprawdę warto. (MP)

Regulamin plebiscytu

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce