Zapraszamy na I Miting Lekkoatletyczny „Pożegnanie Wakacji”

 

Zapraszamy na I Miting Lekkoatletyczny „Pożegnanie Wakacji”


Opublikowane w śr., 30/08/2023 - 14:54

UKS Kobylanka zaprasza na I Miting Lekkoatletyczny „Pożegnanie Wakacji” zawody lekkoatletyczne dla chłopców i dziewcząt w kat. U 14 (2010 i młodsi) i U 12 (2012 i młodsi).

- Miting odbędzie się w sobotę drugiego września. Startujemy o godzinie dziesiątej, a otwarcie zawodów zaplanowane jest na godzinę 11 – informuje Mateusz Bryg, współorganizator zawodów.

W programie są następujące konkurencje: skok wzwyż (hala), bieg 60 m, bieg 500 m (U 12), bieg 600 m (U 14), skok w dal ze strefy, rzut piłeczką palantową  sztafety mix 4 × 200 m oraz dodatkowo 500 m U 10 (2014 i młodsze). Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja klubowa (punkty za trzy pierwsze miejsca w każdej konkurencji). Każdy zawodnik może wystąpić w maksymalnie trzech konkurencjach (nie licząc sztafet). Zgłoszenia indywidualne i klubowe telefonicznie 503066943 - Jerzy Dziedziak

- Na zakończenie zapraszamy na wspólną integracja przy kiełbasce z grilla. Udział  w zawodach jest bezpłatny. Nie jest wymagana licencja PZLA. Miło nam również poinformować, iż pomoc w sędziowaniu podczas mitingu zaoferował nasz wychowanek, trenujący obecnie w Resovii Rzeszów, reprezentant Polski w LA  Michał Zieleń.

Michał specjalizuje się w biegach długich z przeszkodami. Kilkukrotnie stawał on na podium podczas mistrzostw Polski w kategorii juniorów i seniorów, reprezentując również nasz kraj na mistrzostwach świata – dodaje Mateusz Bryg

Miting odbędzie się na obiektach sportowych przy szkole w Kobylance. Każdy startujący zawodnik ma zapewniony pamiątkowy medal. (Marek Podraza, Ambasador Festiwalu Biegów)

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce