14. Poznań Maraton: Przebadaj serce bezpłatnie. Ostatnie wolne miejsca

 

14. Poznań Maraton: Przebadaj serce bezpłatnie. Ostatnie wolne miejsca


Opublikowane w czw., 10/10/2013 - 15:46

To już ostatnie chwile przed rozpoczęciem 14. edycji Poznań Maratonu. Jutro o 9:00 rusza Biuro Zawodów i jednocześnie pierwsze imprezy towarzyszące. Przy okazji odbioru pakiet startowy warto odwiedzić od razu targi sprzętu i odzieży sportowej. W sobotę startują biegi na krótszych dystansach, a w Sali Zielonej MTP odbędzie się seria 20-minutowych wykładów o treningach, odżywianiu, przygotowaniach i zdrowiu.

Temat zdrowia organizatorzy potraktowali wyjątkowo poważnie i oprócz wykładów zaoferowali zawodnikom z numerami startowymi możliwość wykonania bezpłatnych badań EKG i konsultację kardiologiczną.  Ta propozycja spotkała się ogromnym zainteresowaniem biegaczy.

- Zainteresowanie profilaktyczną wizytą u kardiologa, w Centrum Chorób Serca i Układu Krążenia  I-KAR  jest naprawdę duże. Wiem, że dostępność terminów szybko się wyczerpuje. Prowadzimy rozmowy i szukamy możliwości zaoferowania takiej możliwości większej liczbie biegaczy – tłumaczy w rozmowie z naszym portalem Monika Prendke z Biura Prasowego Poznań Maratonu.

Na badanie można zapisać się telefonicznie: 61-895-12-28 / 61-855-19-17 lub wysyłając e-mail na adres: rejestracja@i-kar.pl. Rejestracja czynna jest codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00, ale trzeba się spieszyć.

- Zwiększyliśmy liczbę kardiologów dostępnych dla biegaczy i tym samym pojawiło się więcej możliwości umówienia się na wizytę. Miejsca jeszcze są, ale niestety już tylko pojedyncze – wyjaśnia  Violetta Rzeźniczak z Dyrekcji Szpitala I- KAR.

Program imprezy

Informator dla zawodników (PDF)

IB

 

Polecamy również:


Podziel się:
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce