"Płynę, jadę, biegnę. Autobiografia mistrzów triatlonu"

"Płynę, jadę, biegnę. Autobiografia mistrzów triatlonu"


AutorBrownlee Alistair, Brownlee Jonathan

Wydawnictwo: Ole

Rok wydania2014

 

Bestseller o braciach Brownlee - najsłynniejszych triathlonistach świata. Opowieść o tym, jak dwóch niepozornych chłopaków z Zachodniego Yorkshire zostało mistrzami świata i mistrzami olimpijskimi, jak roznieśli w pył konkurencję i wyznaczyli nowe standardy dla pływania, jazdy na rowerze i biegania. Szczera, często bardzo zabawna książka, pozwala poznać samych bohaterów oraz świat triathlonu i przyjrzeć się zawodom od kulis. 

Poza tym porywająco opowiada o braterskiej rywalizacji i pokazuje, co jest potrzebne do zwycięstwa. Są tu także cenne wskazówki treningowe. Osoby przymierzające się do swoich pierwszych zawodów oraz zaprawieni w bojach triathloniści znajdą tu porady z pierwszej ręki dotyczące pływania, kolarstwa, biegania oraz informacje na temat diety, kontuzji i przygotowania psychicznego.

Tekst promujący: 
Bestseller o braciach Brownlee - najsłynniejszych triathlonistach świata. Opowieść o tym, jak dwóch niepozornych chłopaków z Zachodniego Yorkshire zostało mistrzami świata i mistrzami olimpijskimi, jak roznieśli w pył konkurencję i wyznaczyli nowe standardy dla pływania, jazdy na rowerze i biegania.
kochambiegacnafestiwalu
kochambiegacwpolsce